2. března 2019 17:12
Michael Pšenák

1. kvalifikace do FORTUNA COOL ligy: Vítězí Team Brute, spolu s nimi postupují i Dark Tigers

První kvalifikace do FORTUNA COOL ligy v CS:GO jde do finiše, o místa v samotné soutěži bojují ta nejznámější domácí jména. Kdo je nakonec urve?

UPDATE #1: První kvalifikace došla ke svému konci, v neskutečně vyrovnaných semifinálových zápasech nakonec dokázaly vyhrát celky Team Brute XPG a Dark Tigers. Ve finále o 5 000 Kč na nás pak čekal první BO3 zápas na dvě mapy, TBR nedali DTG šanci a finanční odměnu si tedy odnesli oni.

Do první kvalifikace do nejprestižnější domácí dlouhodobé CS:GO soutěže se přihlásilo hned 57 týmů, do programu druhého dne se ale dostaly jen čtyři. A ve všech případech jde o ty jména, které byste čekali. V prvním semifinále se o postup poperou ECLOT.LYNX a Team Brute XPG, tedy známá jména, od kterých se prakticky nic jiného, než postup do ligy, nečeká.

To samé platí i o druhé dvojici semifinalistů, o místo v hlavní části ligy totiž budou po ECLOT a TBR bojovat Dark Tigers a NecroRaisers, tedy další týmy, od kterých je postup alespoň z jedné kvalifikace vlastně povinnost. Oba dva semifinálové zápasy budete moci sledovat živě s komentářem od Ondřeje "Lelek" Kvardy a Marka "Shadye" Hovance, začínáme již ve 14:00 na Twitch kanále CoolPrima!

Sledujte živé video od uživatele CoolPrima na adrese www.twitch.tv

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný