5. června 2023 00:07

7 nejlepších vtipů ze Žhavých výstřelů aneb... „Hele, jelen.“

Ano, tenhle článek by klidně mohl být pětkrát delší...

V sobotu večer na COOL dorazí fenomenální parodie Žhavé výstřely s Charliem Sheenem. Ohromně rádi jsme proto zavzpomínali, které její okamžiky nás nejvíc rozesmály.

07) „Hele, jelen.“

Přežil havárii letadla. Přežil katapultáž skrze koruny stromů. Ale třetí katastrofu toho dne – zahájení lovecké sezony – už kvůli paroží na své helmě nezvládl...

06) „Armáda vás potřebuje.“

Proč se Topper vlastně vrátil k létání? Nevíme. Ze scény „verbování“ to není jasné. Ale nikdo se nad tím nezaráží – hlavní postavy mají totiž plné plíce práce s inhalování helia. Takhle se řemeslně odvrací pozornost!

05) „Jak se daří.“ – „Září? To už je září?“

První výskyt dementního admirála Bensona (Lloyd Bridges) po spadnutí z dopravního letadla vhání do očí slzy. Nikdo nám neřekl, že film, který je parodie, bude tak věrohodným ztvárněním skutečných lampasáků!

04) „Budeme spolu létat. Budeme spolu spát. Ale nic víc.“

Taková náhoda! Nejenže Topper slouží se synem toho, s kým Topperův otec havaroval, ale navíc s nimi v jednotce slouží i syn lovce, který jej zastřelil! A jeho sestřenkou, jejím bratrancem a tak. Naštěstí si nakonec řeknou, jak se věci mají.

03) Láska prochází žaludkem

Možná to není nejvtipnější scéna pod sluncem, vlastně se tu ani moc nemluví, ale tenhle okamžik se do historie zapsal jako jedna z nejdivnějších vtipných sexuálních scén v historii!

02) „Musíme si pospíšit, zmeškám oběd.“

Když po nehodě Topper přiveze svého parťáka do špitálu, následují klasické momentky bouchání s chudákem do dveří a podobně... a jeden vtip, který svou genialitou aspiruje na Nobelovu cenu za humor!

01) „Ulítla mi čepice.“

Přiznejme si to, admirál Benson byl pravým hrdinou a objevem Žhavých výstřelů. A jestli ho něco přiblížilo našemu srdci, pak je to právě legie jeho plánů, jak vyřešit ulítlou čepici. Doslova či metaforicky jsme na jeho místě jednou byli všichni!

Žhavé výstřely začínají na Prima COOL v sobotu ve 20:15.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný