2. listopadu 2017 11:24

ŽEBŘÍČEK: Tohle je 7 nejslabších postav z nadcházejících Avengers: Infinity War! Kdo proti Thanosovi totálně utře?

Kdo bude nejslabším hrdinou třetích Avengers?

Pokud vás zajímá, která z postav ve třetích Avengers bude nejsilnější, zamiřte sem. Když se však řekne A, musí se zmínit i B. A někdo v tom komiksovém světě zkrátka musí být nejslabší. Kdo to příští rok bude? A s kým se o tu pozici pral? To se dozvíte z následujícího žebříčku.

7) Star Lord

Star Lord si do bitvy s mocným titánem Thanosem bere charisma, jet pack a docela cool blastery. To ale není důvod, proč je v tomhle žebříčku vlastně nejvýš – tím je totiž jeho kosmická DNA. Star Lord se možná vzdal svých superschopností, které zdědil po tatínkovi, to ale neznamená, že bude zrovna snadným terčem.

6) Groot

Groot už Strážce jednou zachránil, teď z něj je teenager a je dost možné, že do střetu s Thanosem ještě trochu vyroste. Ačkoliv tedy není příliš bystrý, komunikuje pouze jednou větou a je spíš roztomilý než děsivý, určitě vydrží víc než následující postava.

5) Captain Amerika

Captain je v MCU nyní technicky válečný zločinec, jakmile ale dojde na nejhorší, určitě se vrátí, aby svým kámošům z Avengers pomohl. Sám o sobě sice nic moc nezmůže, jeho inteligence a morálka ale jistě pomůže ostatním v boji alespoň po psychologické stránce. Navíc bude mít vousy, a vousy jsou super.

4) Black Widow

Černá vdova si prošla tvrdým výcvikem, který z ní udělal vynikající zbraň. Teď když pomáhá Avengers už sice není tak smrtonosná jako dřív, jakmile však půjde do tuhého, můžete se spolehnout, že právě ona se v situaci zorientuje nejrychleji. A byť fyzicky takový rozdíl neudělá, do boje se zkrátka hodí.

3) Mantis

Mantis není úplně hloupá, jenom je hrozně pomalá. A nebýt toho, že její dotek dokáže uspat nebo přimět dělat různé věci, byla by vlastně úplně na posledním místě. Takhle se pro ni ale možná ještě nějaké využití najde.

2) Hawkeye

Hawkeye je fanoušky milován. Je vtipný, drží se při zemi a s lukem se ohání jako moderní Legolas. Ani to všechno mu ale nepomůže, když dojde na střet s Thanosem a jeho nohsledy. Hawkeye je totiž pořád jen člověk, který je navíc až příliš dobrý na to, aby dokázal bojovat podle – třeba právě jako jeho kolegyně Black Widow.

1) The Collector

Jo, nejslabší postavou je definitivně Collector neboli Taneleer Tivan. Je možná tisíce let starý a má hustou sbírku nejrůznější předmětů, jestli ale neschovává i bojový výcvik, bude totálně k ničemu. V podstatě jako jeho bratr Grandmaster ve filmu Thor: Ragnarok.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný