4. září 2017 15:41

Z DiCapria má být nový Joker! Má to jen jeden malý háček…

Heatha Ledgera... nikdo nepřekoná?

Jak určitě víte, slavného padoucha Jokera v současnosti hraje Jared Leto. Batmanova nemesis se objevila v Sebevražedném oddílu a čeká ji pár dalších filmů – hlavně Sebevražedný oddíl 2 a krimi romance Joker a Harley Quinn. Studio Warner Bros. to ale moc netrápí a chce zároveň točit novou gangsterku s úplně jiným Jokerem, která se kontinuitě „provázaného komiksového vesmíru“ s Batmanem, Supermanem a Wonder Woman jednoduše vyhne.

Chystaný film, v němž prý uvidíme začátky Jokera v Gothamu 80. let, bude režírovat Todd Phillips (Pařba ve Vegas) a o produkci se zřejmě postará legendární Martin Scorsese. Právě Scorseseho klasiky jako Taxikář, Mafiáni nebo Casino má film připomínat nejvíc, což si vyžádá prvotřídního herce do hlavní role. O koho by mělo jít? Jak jste se dozvěděli z titulku, Warneři do něj chtějí jako nového Jokera Scorseseho dobrého kamaráda Leonarda DiCapria. Problém je ale v tom, že o tom DiCaprio ještě neví.

Tedy, v tuhle chvíli už se to musel dozvědět z médií. Jinak je ale pouze volbou studia a zatím nedostal nabídku na roli ani o ničem nezačal jednat. U Warner Bros. si tedy vysnili pořádně drsný origin Jokera s DiCapriem. No a teď bude hodně zajímavé sledovat, jestli tyhle ambiciózní plány dokážou proměnit v realitu.

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný