6. srpna 2021 14:45

Netradiční apokalypsa: Na začátku drsného nového seriálu zemřou všichni muži na světě. Ukazuje to jeho trailer

Dlouho očekávaná komiksová adaptace ukazuje svět, kde není místo pro muže. Tedy až na jednoho jediného...

Dlouhých patnáct let si hledal kultovní komiks Y: Poslední z mužů cestu k divákům, ale čekání je konečně u konce. V hlavní roli seriálového zpracování uvidíme Bena Schnetzera (Warcraft: První střet, seriál Zákon a pořádek)... a pak už jen samé ženy, jelikož příběh vypráví o světě, na kterém zbyl jen jediný muž.

Záhadná událost vyhladí všechny lidi s mužským chromozomem Y, až na amatérského kouzelníka Yoricka Browna doprovázeného jeho kapucínskou opicí Ampersandem. Ten hledá odpovědi v nové ženské společnosti, která povstává z apokalypsy.

Diváky čeká desítka zhruba hodinových dílů, kde nebude převaha žen jen před kamerou. Seriálu totiž velí jako showrunnerka Eliza Clark (seriál Animal Kingdom) a jednotlivé díly budou režírovat pouze ženy. Po herecké stránce se potom můžete těšit na Oliviy Thirlby (seriály Znuděný k smrti nebo Goliath), Diane Lane (Muž z oceli, Liga spravedlnosti, seriál Domek z karet) nebo Amber Tamblyn (Nespoutaný Django)

Komiksová předloha už měla být v minulosti několikrát adaptována pro televizi i velké plátno – ve filmové verzi se měl dokonce ujmout hlavní role Shia LeBeouf. Nakonec ale tedy vznikl seriál, jenž v září naservírují Disneym vlastněné společnosti FX a Hulu.

Co říkáte na trailer?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný