20. prosince 2022 15:45

Jak je možné, že bude mrtvý Wolverine v Deadpoolovi 3? Hugh Jackman to konečně vysvětlil

Populární supehrdina zatne drápy do chystaného třetího Deadpoola. Jeho představitel teď vysvětlil, jak bude jeho návrat fungovat v rámci celého komiksového univerza.

Varujeme, že následující text obsahuje lehké spoilery týkající se chystaného filmu Deadpool 3, který bude mít v českých kinech premiéru 7. listopadu 2024.

Ryan Reynolds a Hugh Jackman nedávno oznámili, že se ve třetím Deadpoolovi vrátí Wolverine v podání druhého jmenovaného. Jde o překvapující krok, jelikož superhrdina s adamantiovými dráty naposledy vydechl v závěru filmu Logan: Wolverine (2017) a očekávalo se, že se vrátí jen v nové podobě a ztvárněný jiným hercem.

V rozhovoru pro SiriusXM však Jackman s překvapivou otevřeností vysvětlil, jak je vlastně jeho návrat možný: „Prostě už jsem to s Wolverinem zabalil a odpovídal všem – Ne, skončil jsem. Jenže pak došlo na Logana a byl jsem s ním fakt maximálně spokojený. A díky tomu marvelovskému mechanismu hýbání s různými časovými linkami se teď můžeme vrátit, protože díky vědě je přece možné všechno... Takže nemusím nijak kazit Loganovu linku, což pro mě bylo dost důležité a myslím, že je to asi dost důležité i pro fanoušky.“

Stručně řečeno – cestování časem, prostorem a různými verzemi reality dorazí i do Deadpoola. Jde tak o nepřímé potvrzení spekulace, že Wolverinea do Deadpoola přivede organizace TVA (Time Variance Authority) ze seriálu Loki – a specificky prý její agent Mobius (Owen Wilson).

Deadpoola 3 bude režírovat Shawn Levy (Noc v muzeu, Free Guy, Ocelová pěst), natáčení by mělo začít v nadcházejícím létě a jak už bylo řečeno, do kin film dorazí na začátku listopadu 2024.

Zdroj: Comic Book Movie

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný