6. dubna 2022 16:30

Co se má řešit místo oscarové facky? Režisér Transformers má na kauzu Willa Smithe jasný názor

Ke skandálu Willa Smithe se vyjádřil i Michael Bay, režisér zodpovědný za první dva díly Mizerů.

Facka, kterou Will Smith uštědřil v přímém přenosu oscarového ceremoniálu svému kolegovi Chrisu Rockovi, stále hýbe společenským děním. Není divu, že se k ní vyjádřil v rozhovoru pro portál Yahoo! i jeden z nejúspěšnějších amerických režisérů Michael Bay (Transformers, Armageddon, Skála). S Willem Smithem ho totiž spojuje série Mizerové, která odstartovala kariéru obou dnešních hvězd Hollywoodu.

„Nejradši bych to vůbec neřešil, ale připadá mi, že jde o to jediné, o čem se teď lidé baví. Fakt mě to ale vůbec nezajímá. Hollywood je posedlý sám sebou. Na Ukrajině teď exploze zabíjejí děti, o tom bychom se měli bavit,“ začal Bay.

Následně popsal svou zkušenost s Willem Smithem z natáčení prvních Mizerů (1995) i jejich pokračování z roku 2003: „Pracoval jsem s ním a on není takový. Nikdy jsem ho neviděl, že by takhle ztratil nervy. Napoprvé mi přišlo, že je to nahrané, podle toho úsměvu, se kterým odcházel a pamatoval jsem si ho od něj, když na place při natáčení dělával legrácky... Poslyšte, byla to facka, ne rána pěstí. On fakt umí zasadit tvrdou ránu, má na to trénink. Víc už se o tom ale nechci bavit.

Will Smith momentálně čelí následkům svého oscarového výbuchu a byly s ním pozastaveny veškeré chystané projekty včetně Mizerů 4.

Co si myslíte o pohledu Michaela Baye?

ZDROJ: Yahoo! Entertainment

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný