20. června 2016 14:17
Adam Vala

Warcraft je nejúspěšnější herní film historie! Víme, o čem bude druhý díl

Čínští fanoušci zachránili Warcraft a naděje na pokračování žijí!

I přes to, že filmový Warcraft sklízel spíše nižší známky a na Západě propadl, co se tržeb týče, čínské publikum odvedlo svoji práci na výbornou a učinilo z Warcraftu nejúspěšnější film s herním námětem v historii. Do těchto dnů držel prvenství Prince of Persia s tržbami ve výši 336 milionů dolarů, Warcraft má však k dnešnímu datu na kontě už 377 milionů dolarů.

I z toho důvodů vzrůstá naděje, že se dočkáme pokračování a za tímto účelem jsme pro vás připravili trojici možných scénářů. Samozřejmě ale upozorňujeme, že v následujících řádcích jsou spoilery, vztahující se k prvnímu filmu a neměli byste je číst, pokud jste Warcraft ještě neviděli.

SCÉNÁŘ 1: FILM SE ZAMĚŘÍ NA JINOU ČÁST UNIVERZA

I když je to spíše nepravděpodobné, je možné, že se filmaři vydají k úplně jinému příběhu v jiném časovém období. Sázka na to, že fanoušci již vědí, co se stane s Orgrimem, Lotharem, Thrallem či Medivhem, by tedy mohla za určité konstelace vyjít a my bychom tak v případě druhého dílu mohli sledovat například osud Arthase, přes jeho výcvik, milostný vztah s Jainou až po… No prostě až do bodu, kdy se spojí s Lich Kingem.

SCÉNÁŘ 2: NÁDECH PŘED DRUHOU VÁLKOU

Druhou, mnohem přijatelnější verzí je, že se sice posuneme o několik let kupředu, ale i nadále budeme sledovat osudy známých hrdinů. Na Lothara čeká nebezpečná plavba do Lordaeronu a ustavení Aliance, zatímco orkové vyplení Stormwind a vše se začne připravovat ke druhé válce. Na scéně by se mohl objevit i Thrall (Go’el, syn Durotana) a diváci by mohli sledovat jeho mládí a nutkání vrátit se zpět k orkům.

SCÉNÁŘ 3: DRUHÁ VÁLKA

Ve světě Warcraftu se toho děje tolik, že část před druhou válkou, o kterém by mohl být celý film, sfouknou vývojáři v rychlém sestřihu a po vysvětlovacím úvodu nás děj druhého filmu uvrhne přímo do války. Čekala by nás tak ofenziva u Blackrock Mountain a boje trpaslíků u Khaz Modan. Došlo by i na námořní bitvy a vše by mohlo být okořeněno podrobným sledováním nástupu Thralla. V případě třetího filmu by se pak dobře navazovalo, protože Thrallův osud je jedním z nejzajímavějších a vidět ho bojovat po boku Orgrima Doomhammera by mohlo být skvělou potravou pro fanoušky hry i nové filmové série.

Adam Vala

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný