5. května 2017 16:38

VYSVĚTLENO: Co znamenají potitulkové scény ze dvojky Strážců Galaxie? Pochopili jste všechny vtípky?

Strážci Galaxie 2 nabídli celkově pět potitulkových scén! O co přesně v nich šlo?

Pokud jste tak již neučinili v den premiéry, určitě si v nejbližší době zajděte do kina na pokračování kosmické týmovky od Marvelu, Strážci Galaxie 2. Režisér James Gunn zopakoval vše, co fungovalo v prvním dílu, a k tomu připojil pár novinek, které spolu dohromady tvoří docela zábavný letní blockbuster, který jednoznačně stojí za to vidět.

Zároveň se jedná o poslední šanci vidět tenhle intergalaktický tým hrdinů předtím, než ve trojce Avengers na Zem dorazí Thanos a spoustu věcí asi nadobro změní. A protože se tahle velká událost blíží (a taky protože James Gunn je cvok a zjevně se při natáčení dobře bavil) obsahuje dvojka Strážců rovnou 5 potitulkových scén. O čem každá z nich je?

!!! Následující odstavce obsahují spoilery !!!

1. Kraglin se učí pískat

Tahle scéna je velmi jednoduchá. Po smrti Yonduho po něm smrtící šíp převezme jeho pravá ruka, věrný Kraglin. Znamená to nejspíš, že se tedy s Kraglinem setkáme i ve trojce a víc na tom opravdu není. Teda krom toho, že už by tou dobou mohl umět lépe pískat.

2. Stakar Ogord obnovuje starou partu

Z téhle scény jsme si odnesli, že hrdinská smrt Yonduho motivovala šéfa Ravagers Stakara Ogorda (kterého si zahrál Sylvester Stallone), aby obnovil svou starou zlodějskou partu. Tím se potvrdilo, že Stalloneho postava je založená na hrdinovi jménem Starhawk a že jeho parťáci se skládají z originálních členů Strážců Galaxie, kteří se na stránkách komiksu objevili poprvé už v roce 1969.

3. Zrod Adama

V této scéně jsme svědky zrodu jedné z nejsilnějších marvelovských postav vůbec. Říká si Adam Warlock a ve filmu ho na konci stvoří Ayesha, která byla mírně řečeno nešťastná z toho, jak jí Strážci vypekli. Každopádně v komiksech byl Adam hlavním strůjcem porážky titána Thanose, tak uvidíme, jak s ním tvůrci naloží ve filmech.

4. Groot jde do puberty

Další docela jasná scéna. Groot dospívá a ve vtipné scénce Star-Lord rychle zjistí, jaké to je, když musíte doma vychovávat teenagera.

5. Stan Lee a Pozorovatelé

Zde jsme sledovali dohru dřívějšího camea Stana Leeho, ve které seděl a vyprávěl rase Pozorovatelů o svých pozemských zážitcích. Vtip je v tom, že existence Pozorovatelů je celá založena na tom, aby sledovali celý nekonečný vesmír. I oni ale nakonec odejdou, protože je Stan Lee začne nudit.

Co jste na potitulkové scény v kině říkali? A zajdete si ještě jednou? Dejte vědět v komentářích!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný