20. listopadu 2017 14:30

Co znamená potitulková scéna Ligy spravedlnosti? Ne, není v ní Deadpool!

Kdo je tajemným zabijákem, který mluví se slavným padouchem?

Z Ligy spravedlnosti se vyklubalo finanční zklamání (všechny detaily máte tady) a druhý díl nejspíš jen tak nebude. Studio Warner Bros. to nicméně nezabránilo v tom, aby na něj lákalo v potitulkové scéně, která nadchla nejednoho komiksového fanouška.

NÁSLEDUJÍ SPOILERY Z LIGY SPRAVEDLNOSTI!

Ne, nemluvíme tu o první potitulkové scéně, v níž Superman závodí s Flashem. Řeč je o té druhé, v níž se Lex Luthor setkává s tajuplným žoldákem se dvěma katanami. Někteří (méně sečtělí) diváci byli pořádně zmatení z toho, co se to stalo z Deadpoolem. Na plátně ale samozřejmě nebyl Deadpool, nýbrž žoldácká konkurence, bez níž by Deadpool paradoxně neexistoval (vážně - v roce 1991 vznikl jako její komediální protiváha).

No a co jméno? Jak komiksoví fandové dobře vědí, na plátno se konečně podíval Deathstroke! Batmanovský padouch, jehož pravé jméno zní Wade Wilson, je známý hlavně ze seriálového Arrowa. Tady se ale představila jeho nová verze, jíž si zahrál svalovec Joe Manganiello z komedie Bez kalhot.

Luthor a Deathstroke si v potitulkové scéně chtějí založit "vlastní ligu". Druhá Liga spravedlnosti by tak měla nabídnout Injustice League, Legion of Doom nebo nějaký jiný záporácký tým z ranku Sebevražedného oddílu.

Vzhledem k tomu, že pokračování zatím nehrozí, se jen tak nedozvíme, kdo se v týmu měl objevit. V komiksovech ale po boku Luthora a Deathstrokea najdete celou plejádu batmanovských padouchů (Joker, Catwoman, Riddler, Penguin, Bane, Two-Face...) nebo dalších DCčkových protivníků (Reverse Flash, Braniac, Sinestro...), o které by se dozajista strhla herecká rvačka.

Podle nejnovějších zpráv to vypadá, že Liga spravedlnosti prodělá 50-100 milionů dolarů. Opravdu se tedy na Injustice League moc netěšte a spíš počítejte s tím, že se potenciál potitulkové scény nikdy nenaplní.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný