13. prosince 2021 00:04

7 věcí, které nevíte o Florence Pugh: Co má nová Black Widow společného se Hrou o trůny?

Florence Pugh má za sebou youtuberskou kariéru, o které skoro nikdo neví.

V sobotu večer bude COOL patřit sportovní komedii Souboj s rodinou. Florence Pugh (Black Widow) se tu představí v jedné ze svých prvních velkých rolí jako Saraya „Paige“ Knightová, slavná skutečná zápasnice WWE. Florence si příběh o jejím netradičním úspěchu střihla ve svých 22 letech, tahle role ale do značné míry předznamenala její další dráhu ve Slunovratu a Black Widow. Florence Pugh totiž možná působí něžně, ale umí také rozdávat rány. Poznejte vše, co jste o ní nevěděli!

07) Angličanka každým coulem

Ačkoliv ji možná znáte v rolích Američanek nebo Rusek, ve skutečnosti Florence pochází z Anglie. Přesněji se narodila v Oxfordu do movitější anglické rodinky, to však nezajistilo jejímu dětství nedostatek problémů. Jako dítě totiž Florence trpěla na velmi silné astma a její dýchací potíže rodinu dokonce přinutily k přestěhování.

06) Udýchané káčátko

Anglii tak Florence vyměnila za Španělsko, rodiče totiž doufali, že by teplejší podnebí mohlo být lepší než ikonické britské pošmourno. A nejspíše to zafungovalo, Florence totiž na dětství na jihu vzpomíná s jiskrou v oku. Rozhodně se však nedá říct, že by tahle světoběžnice měla dopředu jasný osud filmové hvězdy.

05) Utajený um

Florence totiž zkoušela své štěstí všelijak – třeba i jako YouTuberka! Její kanál Flossie Rose, na kterém po roce 2010 přezpívávala různé hity, nikdy nebyl úplně průlomový, ale jsou z něj znát dvě skutečnosti. Zaprvé, že Florence umí zpívat! A za druhé, že měla kreativní ambice už během dospívání.

04) Skoro bez naděje

Florence se nakonec namísto hudebnictví rozhodla vydat vstříc herectví, dlouho se jí tu však nedařilo. V jisté fázi to už skoro vypadalo, že na své sny nadobro zanevře. Podobnou dráhu totiž zkoušel i její starší bratr a rovněž jeho neúspěch ve Florence zanechal nechuť vůbec se snažit o castingy. Díky tomu, že skrze motivaci své rodiny vydržela, ale nakonec získala svou první roli v dramatu Ztrácení.

03) Starší přítel

Florence dlouhodobě chodí s o 21 let starším Zachem Braffem. Toho nejspíše znáte ze seriálu Scrubs: Doktůrci, od těch časů ale uteklo dost vody – a věkový rozdíl tak řadu lidí zanechal v rozpacích. Florence vztah nicméně obhajovala s tím, že je většina hejtrů nejspíš jen překvapená, protože by to „do ní neřekla“.

02) Hra o trůny?

Ačkoliv sama Florence nikdy ve Hře o trůny nehrála, díky tomu, že seriál použil tuny dobových britských herců, má i tak k jeho hereckému ansámblu jistý vztah. Například její bratr Toby Sebastian hrál Trystana Martella v 5. a 6. řadě. A tím nekončíme. Florence totiž rovněž chodila do stejné oxfordské školy jako Emilia Clarke (Daenerys), byť samozřejmě nikoliv do stejné třídy.

01) Čajový fanatik

Jako kovaná Angličanka má samozřejmě Florence i úchylku na listí zalévané horkou vodou. Prý kamkoliv se ve světě pohne, má u sebe pytel Yorkshirského čaje pro případ, že by na něj dostala chuť. Víc než jednou Florence zmínila, že daný čaj doslova miluje. Inu, každý máme nějakou tu drobnou životní radost...

Souboj s rodinou začíná na Prima COOL v sobotu ve 20:15.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný