28. října 2017 11:13

Vin Diesel oznámil, kdo natočí Rychle a zběsile 9 a 10. Fanoušci jsou z toho nadšení!

Za kamerou se pojede na jistotu.

Ačkoliv první Rychle a zběsile natočil Rob Cohen, "režijním otcem" série se záhy stal Justin Lin, který po slabší trojce natočil čtyřku, pětku a šestku. Právě tyhle bijáky závodnickou sérii dostaly mezi nejsledovanější akční série filmové historie. A poté, co sedmička od Jamese Wana překonala miliardové tržby (a osmička od F. Garyho Graye taktéž), bylo jasné, že finální dva díly nenatočí jen tak někdo.

Komu Vin Diesel devítku a desítku nakonec svěřil? Oním šťastlivcem se stal Justin Lin, který se po krátké pauze (= třetí Star Trek) takzvaně vrací ke kořenům. Jak už se mohli dočíst jinde, spolu s Linem se k sérii vrací i Jordana Brewster (aka Domova sestra Mia). Téma rodiny tak bude silnější než kdy dřív, a podle reakcí na návrat Lina a "paní O'Connerové" to vypadá, že to Dieselovi fanoušci jen a jen vítají.

Kdy Rychle a zběsile 9 uvidíme v kinech? Premiéra byla ohlášena na 19. dubna 2020. Ještě předtím nás ale čeká spin-off s Dwaynem Johnsonem a Jasonem Stathamem, takže se vážně máme na co těšit!

Vin Diesel oznámil návrat Justina Lina a Jordany Brewster v tomhle videu na Facebooku.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný