24. dubna 2018 14:56

Druhý český trailer Venoma odhalil novou podobu Spider-Manovy nemesis

Potká se Tom Hardy s Avengers?

Komiksoví fandové teď řeší hlavně třetí Avengers, kteří se právě dočkali prvních nadšených ohlasů. Studio Sony chce ale jejich pozornost přetáhnout k sólovce Venoma, Spider-Manovy slavné nemesis, která se dnes představila v novém traileru. Možná si ještě pamatujete na ten první, který spoustu lidí naštval absencí titulního vesmírného symbionta. Druhá upoutávka ale tuhle chybu neudělala a servíruje Venoma v celé jeho „kráse“.

Ano, Toma Hardyho v novém celovečeráku posedne zákeřný emzák, který obvykle bojuje se Spider-Manem. Nepočítejte ale s tím, že se mu Spidey (nebo někdo z Avengers) časem postaví, jelikož Venom nepatří do propojeného marveláckého vesmíru. V Sony si ho prostě točí na vlastní pěst (tzn. bez dohledu hitmakerů od Marvelu), a tak trochu doufají, že na něj lidé zajdou v očekávání dalšího Spider-Mana. Pavoučí superhrdina ale podle všeho nedorazí, což nejednoho fanouška docela mrzí.

Jak tedy bude Venom fungovat bez svojí protiváhy? To zatím vědí jen tvůrci filmu. My ostatní to zjistíme 4. října, a nezbývá než doufat, že to nebude stejný provar jako Amazing Spider-Man 2 nebo podobně temná Fantastická čtyřka.

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný