6. října 2016 13:42

VIDEO: Takhle nový Avenger ovládá jeden z nejmocnějších artefaktů ve vesmíru! Čím bude Doctor Strange unikátní?

Všechno souvisí se vším!

Už jste nejspíš zachytili, že je Doctor Strange (stejně jako všechny ostatní filmy od Marvel Studios) provázaný přímo s Avengers. V jednom z trailerů byli nejmocnější hrdinové světa dokonce zmínění, největším pojítkem ale bude pátý Infinity Stone (aneb Kámen nekonečna), který Strange nosí na krku. Jeho mocný přívěsek Eye of Agamotto díky tomu může manipulovat s časem. A protože to krásně demonstruje nový TV Spot, je na čase připomenout, co Kameny nekonečna vlastně jsou a co přesně umí.

Pokud jste dávali pozor u Strážců Galaxie nebo druhých Avengers, kde jsou tyhle mocné artefakty představeny, nejspíš jste v obraze. V opačném případě vězte, že se galaktický titán Thanos (ten fialový pán z potitulkových scén Avengers a Strážců Galaxie) snaží sesbírat šest Kamenů nekonečna, které manipulují s prostorem, časem, realitou a dalšími věcmi. Čtyři kameny už se ve filmech objevily – modrý Teseract z Kapitána Ameriky umožňuje cestování vesmírem, Lokiho hůl z Avengers ovládá mysl (její žlutý kámen má teď v čele Vision), červený Aether z druhého Thora přetváří realitu a fialový Orb ze Strážců Galaxie má obrovskou destrukční moc. K téhle veselé partě pak nově přibyl Strangeův kámen, který je zelený a dokáže ovládat čas.

Pokud Thanos získá všech šest Kamenů nekonečna (poslední, zatím neobjevený, sbírá duše) a zasadí je do svojí rukavice, stane se prakticky neporazitelným pánem vesmíru. A můžete se vsadit, že právě na tohle dojde ve třetích Avengers, kde mu Iron Man, Doctor Strange, Spider-Man, Strážci Galaxie a další superhrdinové budou muset zatnout tipec!

Doctor Strange jde do českých kin 27. října 2016, třetích Avengers se dočkáme 3. května 2018.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný