16. září 2019 10:32

Avengers jako středoškolský muzikál jsou snad lepší než film. Sledujte, jak superhrdinové odtančili celé finále Endgame

Tony Stark by plakal dojetím.

Těžko letos budeme hledat větší popkulturní událost než finále superhrdinské ságy Avengers: Endgame, strhující vyústění příběhu, k němuž směřovalo všech dosavadních 22 filmů z komiksového světa značky Marvel. Čím více času a emocí jste investovali do jednotlivých příběhů, tím více se vám v závěru vše spojilo...

Jenže Avengers v podstatě končili nadvakrát, jelikož důležitou součástí byl i předchozí díl Infinity War, v němž se Thanosovi podařilo dotáhnout šílený plán na zkázu dimenzionálních rozměrů. Proto se zdá skoro neuvěřitelné, že se povedlo nejdůležitější události shrnout skze sedmiminutové taneční vystoupení skupiny středoškoláků.

Taneční skupina střední školy Walden Grove z města Sahurita v Arizoně dokázala do své choreografie dostat vše podstatné – Thanosovu invazi na Zemi, jeho souboj s Iron Manem na měsíci Titan, ale i Thanosovu smrt z rukou zuřivého Thora... a taky vyhlazení poloviny populace anebo stále srdcervoucí smrt Iron Mana. To vše v doprovodu populárních hudebních pecek.

Video zaslouženě nabralo virální energii, ostatně nejde o první parádní kousek z dílny Walden Grove, kteří už podobné choreografie udělali třeba na téma Harry Potter nebo slavných Pixarovek. Mrkněte na jejich youtubový kanál.

Dokázali jste v choreografii rozklíčovat všechny podstatné momenty?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný