17. března 2018 09:45

Třetí Avengers oslňují v další velkolepé upoutávce. Jsou v ní i Strážci Galaxie, Spider-Man a Doctor Strange

Všichni superhrdinové od Marvelu se utkají s fialovým titánem Thanosem.

Máte kalkulačku? OK, jdeme na to. Nový trailer Avengers sází na stůl všechny trumfy a není jednoduché pochytat všechny. Základem je samozřejmě pětice původních Avengerů (zatím chybí jen Hawkeye), kterou v novém filmu doplní War Machine, Falcon, Winter Soldier, Scarlet Witch a Vision. Následuje pětice Strážců Galaxie, jež má doplnit Nebula, a Doctor Strange, který si očividně bude rozumět se Spider-Manem.

Co dál? Samozřejmostí je Black Panther a dvě další hrdinky z Wakandy (Shuri a Okoye), v jejichž domovině se strhne nejdůležitější avengeří pranice vůbec. No a jakmile započítáte ještě Ant-Mana, který se určitě schovává v každém druhém záběru, vyjde vám z toho zdaleka největší marvelovka všech dob, v níž se opravdu hraje o osud všech a všeho.

Že už nějaký ten pátek víte, co nás čeká? Dobře. Nový trailer ale konečně zhmotnil spoustu komiksových snů, mezi něž patři debata Star-Lorda s Iron Manem nebo střet Kapitána Ameriky s Thanosem. Zkrátka je tu úplně všechno, co může člověka dostat do kina. A o to víc nás trápí, že pořád musíme čekat až do 26. dubna!

Nový trailer s českými titulky:

Nový trailer s českým dabingem:

Tady ještě máte jako bonus nové fotky...

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný