19. září 2019 13:48

Arnold si před premiérou nového Ramba utahuje ze Slyova nože. Proč mu přijde srandovní?

Existují nože... a pak jsou taky NOŽE!

Patý díl Ramba s podtitulem Poslední krev právě míří do kin a v souvislosti s premiérou si neodpustil vtipné šťouchnutí na Twitteru sám Arnold Schwarzenegger. Zaujal ho totiž nůž, který jeho starý kamarád Sylvester Stallone dražil pro charitu v Cardiffu. Mrkněte na video:

"Neuvěřitelné, mrkněte na tento nůž. Ale to není nůž. Tohle je nůž!" řekne Arnie a vytáhne vlastní monstrózní dýku. "Tohle jsme používali v Predátorovi. Je trochu větší, než ten tvůj, ale s tím si nedělej starosti. Ale teď vážně. Všechno nejlepší s Rambem tento víkend, jo? Budeš v tom hitovej. Z filmu bude trhák a ty jsi nejlepší," zakončil Arnold vzkaz svému dlouholetému kamarádovi, s nímž se rád chlapsky špičkuje.

Jenže abychom Slyovi nekřivdili, stačí se podívat na upoutávky nebo fotky z nového Ramba a zjistíte, že své nepřátele masakruje taky trochu větším nádobíčkem, než jen proslulým Rambo nožem.

Těšíte se na nového Ramba nebo patříte spíš do jiného akčního klanu?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora
Sdílejte článek
Štítky sociální sítě Twitter premiéra Arnold Schwarzenegger nůž Sylvester Stallone Cardiff Rambo Rambo: Poslední krev vtípek

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný