8. října 2018 15:40

Co přesně znamená potitulková scéna Venoma? A jaký záporák bude ve dvojce?

Pokud se dočkáme Venoma 2, bude v něm další nebezpečný symbiont.

Venom momentálně kraluje kinům a čeští diváci s ním jsou (na rozdíl od nás...) převážně spokojeni. Pomalu se tedy začíná mluvit o tom, jestli bude druhý díl, na který láká potitulková scéna s... ano, byl to Woody Harrelson!

Jestli jste z kina utekli moc brzy, vězte, že se Eddie Brock (Tom Hardy) v potitulkové scéně vydává do vězení, kde má dohodnutý rozhovor s nebezpečným sériovým vrahem. Čtenáři komiksů mají ihned jasno o tom, že se bude řešit Carnage. Ani oni však možná netušili, že si Venomovu nemesis zahrál Woody Harrelson, který slibuje útěk z basy a má samozřejmě dostat velkou roli ve druhém díle.

TADY SE NA POTITULKOVOU SCÉNU MŮŽETE PODÍVAT

Ale nepředbíhejme. V první řadě potřebujete vědět, že Eddie zašel na pokec s Cletusem Kasadym, nebezpečným zabijákem, který je v komiksech jeho nejslavnějším nepřítelem. Cletuse v předloze posedne symbiontní potomek Venoma jménem Carnage (ano, potomek...), který je mnohem drsnější a brutálnější než jeho "tatínek". Cletus a Carnage tím vytvoří prakticky nezastavitelné zabijácké kombo, s nímž si často neví rady ani Spider-Man nebo Fantastická čtyřka a umí ho zpacifikovat hlavně Venom.

Jak se Carnage přetaví do filmové podoby? Vzhledem k tomu, že se Venom odehrává v jiném filmovém vesmíru než Avengers (a tudíž se nemůže potkat se Spider-Manem), má být druhý díl čistě o tom, jak se Eddie utká přímo s Cletusem... respektive tedy s Carnagem. Jediný problém přitom spočívá v tom, že pokračování ještě nedostalo zelenou, takže není jasné, zda se vražedný příslib z potitulkové scény opravdu naplní!

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný