2. prosince 2019 00:22

Co všechno vás čeká a nemine ve fantasy trilogii Ve jménu krále?

Filmová série na motivy Dungeon Siege startuje!

V prosinci vás na COOLu bude čekat vypečená fantasy trilogie podle slavné herní série. Připravte se na návrat krále!

Ve jménu krále

Na COOLu poběží: v pátek 6. prosince ve 20.15

Návštěva orčích loupežníků na farmě nebývá důvodem k oslavě. Krvelačné bandy naopak prostému farmáři zabijí syna a unesou dceru – to celé jen díky návratu války, která již před jednou generací zpustošila celé království Ehb. Jenže tenhle farmář má tvář Jasona Stathama – a to značí pořádně dlouhou cestu za krvavou pomstou!

První díl Ve jménu krále vznikl již před 11 lety a krom Stathama představí i Johna Rhyse-Daviese (Gimli z Pána prstenů!) nebo Rona Perlmana (Hellboy z Hellboye!). Ačkoliv to český název nenaznačuje, biják byl natočen na motivy videoherní RPG série Dungeon Siege.

Ve jménu krále 2

Na COOLu poběží: v pátek 13. prosince ve 20.15

Ve druhém díle se opět vracíme do království Ehb, tentokrát však s jiným, válkou ošlehaným protagonistou – Dolphem Lundgrenem! Také ústřední premisa se bude trochu lišit, tentokrát je totiž Lundgrenův představitel obyvatelem moderního Vancouveru a do války v pozemské minulosti je vrhnut skrze časový portál.

Cílem tentokrát nebude jenom dát na budku zlým živlům, které převzaly kontrolu nad královstvím, ale také najít cestu časem nazpět. A je asi jasné, že se s tím někdo s čelistí Dolpha Lundgrena nebude moc mazlit.

Ve jménu krále 3

Na COOLu poběží: v sobotu 21. prosince ve 22.05

Do třetice všeho dobrého se do středověku podíváme ještě jednou, také tentokrát půjde o hrátky s časem a také tentokrát se mění protagonista. Lungdrenova moderního veterána střídá Dominic Purcell (Útěk z vězení) jako moderní asasín předurčený k velkým věcem v minulosti!

Těšit se tak můžete na sestřelování draků pistolemi a definitivní souboj se zlým králem držícím svou zemi jako rukojmí. To ale není vše, Dominic totiž bude muset nejen najít cestu do své doby, ale navíc i vyřešit, jak spolu minulost a budoucnost vlastně souvisejí. Bonusem pro českého diváka je navíc prominentní výskyt postavy zvané Arabella, avšak docela jiné, než jakou znáte z českého pohádkového seriálu.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný