18. srpna 2016 14:08

V září vyjdou 3 nové knihy ze světa Harryho Pottera! O čem budou?

Jste připraveni na návrat do Bradavic?

17. listopadu jde do kin nový "potterovský" film Fantastická zvířata a kde je najít, tím ale podzimní kouzelnická nadílka nekončí. Už 24. září dorazí český překlad divadelní hry Harry Potter a prokleté dítě, a pokud umíte anglicky, budete se radovat i 6. září. Proč? Protože v ten den vychází tři e-booky, které se zaměří hlavně na Bradavice.

První se jmenuje Bradavice: (Ne)kompletní a (ne)spolehlivý průvodce a protáhne vás historií slavné Školy čar a kouzel. Druhý Krátké příběhy z Bradavic o moci, politice a otravných strašidlech a dojde v něm i na tajemství Ministerstva kouzel nebo Azkabanu. A konečně třetí nese název Krátké příběhy z Bradavic o hrdinech, dřině a nebezpečných koníčcích a řeší bývalé i současné bradavické učitele.

Správně jste uhodli, že e-booky částečně zrecyklují obsah z webu Potteromore, J. K. Rowlingová do nich ale připsala i zbrusu nové materiály. Že vás rozhodně zajímá, co mimo knihy stihli Horacio Křiklan nebo Minerva McGonagallová? Tak buďte za tři týdny ve střehu a doufejme, že se čerstvých příběhů brzy dočkáme i v češtině.

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný