2. listopadu 2016 10:14

V novém Harrym Potterovi bude Johnny Depp! Zahraje si Brumbálova největšího nepřítele?

Velká hvězda jde čarovat.

Nedávno jsme zjistili, že se ve Fantastických zvířatech objeví Gellert Grindelwald, druhý nejmocnější černokněžník všech dob (obávanější byl jen Voldemort). Nový potterovský příběh, který začíná v roce 1926 v New Yorku, tak přímo souvisí se ságou o malém čaroději, jelikož v něm Brumbálův blízký přítel (a následně největší nepřítel) bude terorizovat svět a pátrat po Relikviích smrti. Tohle propojení naznačil plakát s Percivalem Gravesem, hlavním americkým bystrozorem, jehož si zahraje Colin Farrell. A v nových trailerech filmu, jenž napsala samotný J. K. Rowlingová, je jasná přítomnost Grindelwalda, který v roce 1926 začíná útočit na Evropu.

Proč by vás tohle všechno mělo zajímat? Protože to celá Fantastická zvířata posouvá o level výš. A také proto, že se k obsazení filmu právě připojil Johnny Depp! Hvězda Pirátů z Karibiku se mihne v první díle Fantastických zvířat a má mít velkou roli ve druhém (a možná i ve zbylých třech). A pokud si dáte dvě a dvě dohromady, rozhodně to vypadá, že by si Depp mohl zahrát Grindelwalda!

Studio Warner Bros. Deppovu roli zatím nechce odhalit. Fanoušci si tak užijí plné dva týdny spekulací, než Fantastická zvířata dorazí do kin a buď tuhle teorii potvrdí, nebo vyvrátí. Věříte, že Depp hraje Grindelwalda? Anebo vám to přijde jako nesmysl a dostal úplně jinou roli (Brumbála?!). Dejte vědět v diskuzi, natěšenost každopádně stoupá!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný