22. října 2020 19:15

Filmové Uncharted představilo první fotku Toma Hollanda v roli Nathana Drakea

Populární videoherní série míří na velké plátno a konečně ukázala fotku, na kterou se čekalo nejvíc.

O filmovém Uncharted se začalo mluvit v roce 2008, takže se na první fotku živého Nathana Drakea čekalo „jen“ dvanáct let. Ukecaný dobrodruh se dostal před kamery s tváří Toma Hollanda, jehož pochopitelně znáte jako Spider-Mana. A přestože se celá premisa filmu, který je prequelem herní série, leckomu nezamlouvá, nad zkrácením první hry do dvou hodin by se asi také moc nejásalo.

Ať už se ale filmu bojíte víc nebo méně, první fotku Hollanda v Drakeově kostýmu studio Sony nepokazilo. Všechny důležité věci jsou na svém místě, a tak nezbývá než doufat, že režisér Ruben Fleischer (Zombieland) nějak zázračně vydestiluje z her všechno, co si fanoušci přejí vidět na velkém plátně.

Na place Uncharted se mimochodem byl mrknout i Nolan North, hlas herního Nathana Drakea, a producenti také na dvou fotkách naznačili zápletku. Ta se bude točit kolem portugalského mořeplavce Fernãa de Magalhãese, jehož výprava jako první obeplula celý svět, víc ale zatím nevíme.

Ve filmu se samozřejmě objeví i Nathanův kamarád/mentor Sully, jehož hraje Mark Wahlberg. Vzhledem k tomu, že postava zatím nebude mít svůj veleslavný knírek (že bychom ho dostali až v poslední scéně?), ale není překvapením, že se začalo samotným Nathanem.

Kdy půjde filmové Uncharted do kin? Premiéra je ohlášena na 15. července 2021, tak se snad nebude muset ještě někam odsunout!

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný