9. října 2023 00:11

6 nejvíc sexy holek z Transformerů: Je lepší Megan Fox, nebo Rosie Huntington-Whiteley?

Krásky z Transformers dovedou upoutat ještě víc než samotní roboti...

Nedělní večer bude na COOLu patřit třetímu dílu Transformers. Vrchol „původní trilogie“ o Samově dospívání a válce robotů (a lidí) s roboty (a lidmi) přinese hlavně konspirační zápletku. Optimus Prime se totiž díky tajemství ze studené války, tajné misi na Měsíc, dozví o poloze dávno ztracené lodě Autobotů. A spolu s ní objeví i dávno ztraceného hrdinu.

Transformers 3 ale nebudou jen o nové hrozbě a dalších akčních orgiích. Dorazí i nová ústřední krasotinka, jimiž transformeří série vůbec moc nešetří. Jak si Rosie Huntington-Whiteley vede, když ji srovnáte s konkurencí? Tady máte pokus o menší přehledovku...

06) Isabel Lucas

Mezi vybranými krasavicemi má Isabel Lucas alias Alice z Transformers: Pomsta poražených (2009) zdaleka nejmenší úlohu. Jako robotka má za úkol toliko svést Sama a dopídit se jeho tajemství. Jelikož je Alice přímo určena k infiltraci lidské rasy a využití našich nejnižších pudů, nepřekvapí, že ji ztvárnila vnadná supermodelka. Pro malou úlohu (i absenci rozumnějšího využití – třeba ve spin-offu na motivy jejích „dobrodružství“ na Zemi...) ji proto čeká poslední místo.

05) Nicola Peltz

Nelze rozhodně upřít, že mladičká Nicola Peltz platí za velmi povedenou zástupkyni ženského pohlaví. Přesto nám tahle novinka ve čtvrtém díle příliš nesedla – na vině může být skutečnost, že jí film více než praktickou roli dal do vínku zejména dialogy na téma toho, proč může nezletilé děvče chodit se zletilým mládencem. Plus nebyla dvakrát přívětivá k vynálezeckému koníčku svého tatíka s tváří Marka Wahlberga. Ergo – páté místo.

04) Laura Haddock

Zatím poslední novinkou v rámci ústřední pětidílné ságy je Laura Haddock, která hraje britskou historičku Viviane Wembley. Kapka modré krve s britským přízvukem je mezi „holkama z amerického venkova“ rozhodně vítaným zpestřením. Zatím však nevíme, nakolik bude největší geek mezi ženskými zástupkyněmi v rámci (v podstatě zrušené...) série doopravdy důležitý. Laura si proto odnesla bramborovou medaili.

03) Rachael Taylor

Kdo že? Možná si teď nejste vůbec jistí, kdy jsme tuhle kočenu v Transformers měli – vězte však, že postava „hackerky“ Maggie s tváří australské krásky Rachael Taylor vystupovala jenom a pouze v prvním díle Transformerů. Můžeme se snad dohadovat, že tam svými vnadami brala pozornost Megan Fox. Ačkoliv se však Rachael v sérii už nikdy později neobjevila, v posledních letech zazářila především jako parťačka Jessicy Jones ve stejnojmenném komiksovém seroši – a seklo jí to tam stejně jako kdysi u robotů!

02) Megan Fox

Pro Megan Fox byl první díl Transformers skutečně průlomovým zásahem v kariéře. Vlastně by se dalo říct, že už nikdy poté nedostala tak velkou roli. Jako Mikaela Banes rozhodně dovedla zpestřit dění na plátně, pozitivní rovněž je její výraznější role v ději – kvůli frackovité image Megan Fox, oscilující kdesi mezi milostnými projevy a chováním hrdlořeza, jí však nemůžeme dát výše než na stříbrnou pozici.

01) Rosie Huntington-Whiteley

Je to paradoxní, ale ačkoliv byla Rosie pouhou náhradou Megan Fox, svým britským elánem nám doslova ukradla srdce! Překvapivě dobrá chemie mezi ní a Shiou (nakolik je to jen možné) a šarmantní ostrovní projev z ní rázem učinily jednu z nejlepších věcí v Transformers 3. Úplně chápeme, co na ní Jason Statham vidí, taky bychom ji chtěli domů!

Transformers 3 začínají na Prima COOL v neděli ve 20:15.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný