5. června 2018 10:19

Další díl Transformers má první český trailer. Proč je v něm jen Bumblebee?

Další díl Transformers má první český trailer. Proč je v něm jen Bumblebee?

Transformeři se vracejí ke kořenům! Jelikož pátý díl v kinech moc neuspěl (vydělal o polovinu méně peněz než čtyřka), plány na šestku a sedmičku se zrušily a za pár let nás čeká reboot. Ještě předtím se ale podíváme do minulosti s "malým" celovečerákem o Bumblebeem, jenž se pokusí o zcela jiný přístup k robotí látce.

Zatímco v pěti filmech od Michaela Baye létala jednu kulka za druhou (a pauzy se vyplňovaly explozemi), Bumblebee má být rodinný, takřka "spielbergovský" biják, v němž se titulní plecháč skamarádí s mladou mechaničkou Charlie (Hailee Steinfeld). Místo epické řežby se tak připravte spíš na nástupce E.T.ho – Mimozemšťana a Železného obra, který se právě představil na prvním plakátu a v prvním traileru.

Co se nám potvrdilo? Že se film vážně odehrává v roce 1987 (tedy dvacet let před prvními Transformery) a že se můžeme těšit i na Johna Cenu v roli agenta Sektoru 7, který chce Bumbleebeeho chytit a udělat z něj zbraň. Ano, přece jen nás čeká trocha akce. Vážně ale nečekejte válečné orgie, v Bumblebeem se bude hlavně uhýbat a utíkat před armádní přesilou.

Film by tak mohl zaujmout i diváky, kterým Bayovy blockbustery nic neříkají. Pusťte si tedy upoutávku, nasajte osmdesátkovou atmosféru a doufejte, že Travis Knight (Kubo a kouzelný meč) natočil povedené retro, jímž se v budoucnu inspiruje i nevyhnutelný návrat Optima Primea a dalších hračkářských stálic.

Trailer s českými titulky:

Trailer s českým dabingem:

Bumblebee jde do českých kin 27. prosince 2018.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný