22. února 2023 15:15

7 věcí, které nevíte o Tomu Hardym: Kdy vyhrál boj a alkoholem a drogami?

Bouřlivák s drsnou minulostí! Přesně tak by se dal popsat populární herec Tom Hardy. Co všechno jste o něm nevěděli?

Tom Hardy má dnes pověst jednoho z nejtalentovanějších britských herců své generace, který umí sehrát komiksového drsňáka Banea stejně jako dramatickou roli. Není tomu ale tak dávno, co herce provázela docela nebezpečná pověst! Co všechno jste o něm nevěděli?

07) Milovník psů

Začneme něčím pozitivním. Navzdory svému jménu je Tom Hardy vyložený milius – alespoň na psy! Traduje se, že se s gustem objevil v britské sérii Paul O’Grady’s For the Love of Dog, která je cosi jako tamější verze „Chcete mě?“, a nadšeně vzal zdejšího moderátora do útulku poblíž svého bydliště, který prý Tom sám pravidelně navštěvuje.

06) Suprhrdina naživo

Tom je hrdinou nejen na plátnech kin, ale i mimo ně! V roce 2017 oznámila sama londýnská policie, že Hardy sám o sobě zpacifikoval jednoho ze dvou lupičů, kteří ukradeným autem poškodili jiný automobil v londýnské části Richmond. Když na nehodu došlo, Tom prý vyběhl ze své zahrady a nejprve zasypal zloduchy nadávkami, jen aby následně jednoho z nich chytil pod krkem a podržel, než dorazili strážníci.

05) Mladí v trapu

Faktem je, že Hardy měl vyloženě „těžké“ dospívání – v 17 letech byl zatčen za jízdu v ukradeném voze (!), zatímco byl sám ozbrojen (!!). Vyrůstal v chudší části Londýna, kde byl život na hraně součástí toho, jak se tu fungovalo. Snaha dostat se z oblasti pryč formovala značnou část jeho života.

04) Žena více mužů

Pokud byste Toma svlékli, mohli byste na jeho těle najít kromě jiného i prazvláštní tetování jménem „Lindy King“. Nejde o žádnou dávnou lásku, ale jméno Tomovy filmové agentky. Stejnou agentku má například i Ewan McGregor. Kdo jí je více vděčný, je nejspíš jasné...

03) Na půli cesty

Pokud vám připadá, že tak namakaně a zdravě jako Tom nikdy nemůžete vypadat, máme pro vás dobrou zprávu – v mládí Tom bojoval se závislostí na alkoholu a drogách. Přesto ji překonal a od roku 2003 se alkoholu nedotkl. Musíte se prostě jen víc snažit.

02) Modelingové začátky

Faktem je, že Tom byl jednou nohou ve světě reflektorů už před svým problematickým mládím. A ne kvůli tomu, že by se objevoval v pořadech typu „Policie pátrá“ – ba naoapak! V roce 1998 totiž vyhrál teenagerskou modelingovou soutěž říznutou s reality show v ranním vysílání britské televize Channel 4. Modelingová dráha mu sice nakonec nebyla souzena, svůj talent ale světu dává naštěstí jinde.

01) Kruh se uzavřel

V mládí dostal Tom darem hafana jménem Max – jméno bylo inspirováno postavou Šíleného Maxe ve stejnojmenné filmové sáze. Psí Max bohužel odešel do věčných lovišť v roce 2011, o pár let později si však Tom ikonického Maxe sám zahrál. Osud holt často umí psát ty nejhezčí příběhy!

Zdroj:IMDb zajímavosti

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný