10. ledna 2017 10:38
Adam Vala

Tohle jsou 4 největší a dosud nevyřešené záhady z filmů od Marvelu! Kdo je Black Widow a jak to, že Iron Man nezemřel?

Někdy je té propracovanosti zkrátka příliš a sami scenáristé se v určitých bodech přestávají orientovat.

Ještě vás neomrzely filmy z komiksového světa Marvelu? Těšíte se na pokračování Thora, hltáte Avengery a spíte s figurkou Iron-Mana? Pak si možná pokládáte některou z následujících otázek, na které neexistuje uspokojivá odpověď. Jsou následující otazníky obrovskými dírami ve scénářích jednotlivých filmů, anebo je za tím vším jedna velká konspirace? Pojďme se podívat na 5 největších a stále ještě nevysvětlených záhad, točících se kolem těchto filmů.

1) KDO JE BLACK WIDOW?

Ať si každý říká, co chce, Black Widow je postava, která si rozhodně zasluhuje svůj vlastní film! Z filmů totiž o ní nevíme v podstatě nic a vzhledem k tomu, kdo ji hraje, by se na 90 minut pobíhání Scarlett Johansson dívalo náramně. Jediné, co můžeme tušit, je pár kostlivců ve skříni a snaha „cosi“ odčinit. Má to co dočinění s Budapeští? Sao Paulem? Lokim? Můžeme se jen dohadovat…

2) KDE JE RED SKULL?

Vybavujete si konec Prvního avengera? Red Skull, kterého hraje Hugo Weaving, zmizí „neznámo kam“ a už se o něm nikdy nemluví. Je skutečně mrtvý? I přes to, že způsob jeho smrti byl podle Kevina Feige zvolen záměrně? Nebo je uvězněn kdesi mezi prostorem a časem? Podle komiksu je uvězněn v Kameni nekonečna, ale dá se na to spoléhat?

3) PROČ SE TONYMU STARKOVI UDĚLALO LÉPE?

Nechápejte nás zle, Tonymu Starkovi nepřejeme nic zlého, ale jak je možné, že ve druhém svém filmu kvůli silnějšímu reaktoru v hrudníku pomalu umíral a ve třetím díle se zázračně uzdravil? Jistě, pomohla mu operace, v rámci které mu byly vyjmuty střepiny, směřující k srdci, ale proč to šlo ve třetím díle a ve druhém ne? Opravdu by Tony Stark, jeden z největších géniů na planetě, riskoval vlastní zdraví, kdyby neexistovala možnost operace?

4) JAK SE LOKIMU PODAŘILO ODSTRANIT ODINA?

Na závěr asi největší a pravděpodobně i nejméně logická záhada. Pamatujete si na film Thor: Temný svět? Dobře, za moc nestál, ale v závěru se přeci jen odehrálo něco hodně divného. Odin promlouvá se svým synem Thorem a nabízí mu trůn, Thor však odmítá a odchází, aby se Odin v tu chvíli proměnil na Lokiho.

Cože?

Takže kdyby Thor nabídku vládnout přijal, co udělá Odin/Loki? A kde je, proboha, skutečný Odin? Vzhledem k tomu, že se objeví ve filmu Thor: Ragnarok, mrtvý asi nebude, takže se jedna z nejmocnějších bytostí ve vesmíru nechala přeprat Lokim? Nebo snad Odin někam v době války odcestoval? Tohle vážně nedává příliš smysl…

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný