21. srpna 2017 12:14

Tohle jsou 3 důvody, proč je Zabiják a bodyguard nejlepší komedie léta!

Sehranější dvojka tu už dlouho nebyla!

Už půl roku napjatě sledujeme trailery Zabijáka a bodyguarda. Nová komedie se Samuelem L. Jacksonem (Nick Fury z Avengers) a Ryanem Reynoldsem (Deadpool) od začátku vypadá skvěle a má vcelku originální kampaň.

Po výborných upoutávkách často přichází zklamání z výsledného filmu. Výlet Jacksonova zabijáka a Reynoldsova bodyguarda do Nizozemí, kde si musejí podat běloruského diktátora, ale očekávání rozhodně naplnil. Tady máte 3 důvody, proč byste ho měli vidět!

1) Výborně sehrané ústřední duo

Jackson a Reynolds ve filmu v podstatě hrají "sami sebe". První je totální borec, který má všechno na háku, a druhý ukecaný frajírek, jenž přebíhá z jedné šlamastyky do druhé. Pánové si role očividně vychutnávají, přesně vědí, co s nimi mají dělat, a na výsledku je to náramně znát. Hlavně Jackson je vyloženě ve svém živlu a i v 68 letech absolutně nemá konkurenci!

2) Akce jak z bondovky

Zabiják a bodyguard je akční výplach za "pouhých" 30 milionů dolarů, nemůže se tedy chlubit prvotřídním vizuálem nebo oslnivými triky. Režírující Patrick Hughes (Expendables 3) to ale naštěstí pochopil a vsadil na trochu fyzičtější "kaskadérskou" akci, která se navíc chlubí krvavým "eRkovým" ratingem. Středobodem filmu je přitom nečekaně našlapaná honička v Amsterdamu. Jackson v ní dokonce řídí loď a celé je to tak báječná podívaná, že by se neztratila ani v bondovce!

3) Nečekaně zábavná romantika

Vedle Reynoldse a Jacksona má film ještě třetí trumf, jímž je Salma Hayek. Salma hraje sexy manželku Jacksonova zabijáka, která umí skvěle hláškovat a je možná ještě drsnější než on. Velký kus filmu se soustředí na to, aby se tihle dva zase dali dohromady. A pokud si myslíte, že spolu mají ty nejlepší scény, vůbec nejste daleko od pravdy!

Zabiják a bodyguard prostě letos v létě nemají konkurenci. Vyrazíte na ně do kina, nebo vás tahle akční komedie vůbec neláká? Dejte vědět v komentářích!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný