15. srpna 2017 12:36

Tohle jsou 3 důvody, proč je Annabelle 2 nejděsivější horor léta!

Chcete se v létě v kině pořádně bát? Tak to byste možná měli vyrazit na další strašení děsivé panenky Annabelle.

Říkáte si, že v posledních měsících chyběl v kinech pořádný horor, u něhož byste nadskakovali strachy, a vaše holka by se k vám pořádně tulila? Tak přesně pro vás je určen druhý díl hororové Annabelle s podtitulem Zrození zla, který se momentálně hraje v našich kinech a je hitem po celém světě. A musíme říct, že naprosto zaslouženě. Druhá Annabelle, jež je spin-offem slavného V zajetí démonů, je totiž mnohem děsivější než nepovedený první díl a je poctivou žánrovkou, po níž večer rozhodně jen tak neusnete. A my pro vás máme tři důvody, proč byste jí v kině měli dát šanci.

1) Lekačky, kam se podíváš

Hlavní důvod, proč patří Annabelle do žánrového nadprůměru, je vycházející režisér David F. Sandberg, jenž má za sebou už hit Zhasni a zemřeš. A tentokrát jede v děsivých momentech a lekačkách opravdu na maximum. Obzvláště v druhé polovině filmu pak sype na diváka jednu strašidelnou scénu za druhou a nedá divákovi skoro ani na minutu vydechnout. Scén, v nichž by si postavy jen povídaly, tu moc není, a vy si budete přát, ať zde aspoň na chvíli svítí sluníčko a je klid. I když ani v těchto momentech si nemůže být divák ničím jistý.

2) Panenka je ještě děsivější, než kdy dřív

Herci, obzvláště ústřední dvojice malých holčiček, sice hrají dobře, hlavní hvězdou filmu ovšem stále zůstává titulní panenka Annabelle. Tentokrát dokázali tvůrci její děsivý potenciál konečně pořádně využít a v některých scénách se budete jejího obličeje opravdu bát. Druhý díl je navíc prequelem, v němž se podíváme do doby, kdy byla nejstrašidelnější filmová panenka všech dob stvořena rodinou Mullinsových, kteří tak chtěli oživit svou tragicky zesnulou dceru. A díky tomu se jí budete bát ještě daleko víc.

3) Pro fanoušky V zajetí démonů naprostá povinnost

Líbil se vám slavný horor Jamese Wana V zajetí démonů i jeho nedávné pokračování? Tak to je pro vás druhá Annabelle sázkou na jistotu. Jeho spin-off totiž nejen, že opět rozšiřuje rostoucí hororové universum, ale navíc si z něho vypůjčuje i skvělou dobovou atmosféru a způsoby, jakým se snaží diváka vyděsit. Tvůrci si prostě berou z předešlých filmů jen to nejlepší. Fanoušci žánru by proto měli být nadšení.

Chystáte se na výbornou Annabelle do kina, nebo už jste ji viděli? Jak se vám film líbil?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný