8. března 2021 13:00

Nové fotky a video z placu Thora 4 prozrazují, jak Natalie Portman získá sílu boha hromu

Natalie Portman jako nový Thor aneb vydejte se na plac nové marvelovky Love and Thunder.

Asi vám neuniklo, že Jane Foster s tváří Natalie Portman chyběla ve třetím dílu Thora. Ve vesmírném dobrodružství na planetě Sakaar pro ni zkrátka nebylo místo, čtyřka na tom ale bude zcela opačně. Jane se totiž (po boku Thora) vrátí ve velkém stylu a dokonce se chopí Mjolniru.

Jak je to možné? Jednoduše. Marvelovka Thor: Love and Thunder bude částečnou adaptací komiksové minisérie z roku 2014, v níž Jane Foster získala sílu samotného Thora. Oficiální oznámení přišlo už v červenci 2019, teď se však na proměnu Jane v Thora můžete (víceméně) podívat na vlastní oči – byla totiž zaznamenána při natáčení filmu v Austrálii.

Co přesně se ve videu odehrává? Jane právě dorazila k asgardskému památníku v Norsku, jenž byl zbudován na místě, kde zemřel Odin a Hela zničila Thorovo kladivo. Úlomky Mjolniru jsou přitom součástí památníku, a jak správně tušíte, slavná zbraň se (z momentálně neznámého důvodu) znovu složí dohromady a dá Jane moc Thora.

Společně s videem se objevily i nové fotky z placu, jež potvrzují, že Natalie Portman rozhodně nepodcenila fyzickou přípravu na roli „nového Thora“. Podívat se na ně můžete tady:

A kdy že půjde čtvrtý díl asgardské ságy, jenž stejně jako trojku točí Taika Waititi, vlastně do kin? Premiéra je v plánu na 5. května 2022, tak doufejme, že v té době budou dávno otevřená kina.

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný