1. února 2022 13:00

Hororová legenda se vrací. Trailer nového Texaského masakru motorovou pilou je opravdu děsivý

Druhý trailer filmu Texaský masakr motorovou pilou

Další z hororových ikon hlásí comeback a přímo navazuje na původní film z roku 1974. Motorovou pilou budou tentokrát masakrováni zpovykaní mileniálové.

Víc krve, víc násilí! Nové zpracování hororové klasiky se rozhodně nebude držet zpátky a nabídne divákům pořádný krvák hodný 21. století. Film pojmenovaný jednoduše Texaský masakr motorovou pilou se prezentuje jako pokračování původního snímku z roku 1974, který je považován za zakladatele subžánru slasherů – tedy drsných vyvražďovaček, v jejichž středu se obvykle nachází děsivý zabiják.

V novém hororu tomu nebude jinak. Ikonický kanibal Thomas Hewitt, známý spíše pod přezdívkou Leatherface (Kožená tvář), se zatím objevil ve všech osmi filmech této franšízy a jeho motorová pila nebude chybět ani v tomto dílu. Zatím nepříliš známý David Blue Garcia se ke klasice z pera Tobeho Hoopera hrdě hlásí a v atmosférickém traileru zdatně prodává tradiční propriety téhle slasherové série.

Jak potvrdil magazín Entertainment Weekly, příběh se odehrává v současnosti, tedy bezmála 50 let od krvavých událostí v texaském zapadákově, kde vraždění Kožené tváře přežila pouze hlavní hrdinka Sally. Ta se objeví i zde a společně se skupinou nic netušících mladých chlapců a dívek se pokusí přežít další vražedné běsnění. Přejeme... hodně štěstí?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný