20. září 2017 15:16

Terminátora 6 natočí režisér Deadpoola a pořádně naštve khaleesi! O co v něm půjde?

James Cameron se konečně vrací k robotům!

Určitě si pamatujete Terminátora 5 (podtitul Genysis), který se předloni snažil rozjet novou robotí trilogii. Film stál hlavně na Emilii Clarke (khaleesi ze Hry o trůny), která po Lindě Hamilton převzala roli Sarah Connor, a poprvé od třetího dílu se vrátil i Arnold Schwarzenneger.

Film bohužel nebyl moc úspěšný a nová trilogie jím skončila. Terminátor je ale moc velká značka na to, aby se už nechystal další díl, který se obejde bez Emilie Clarke a vrátí do hry Lindu Hamilton. Ano, čtete dobře. Šedesátiletá hvězda Terminátora a Terminátora 2 se vrátí před kamery, aby po boku Arnolda Schwarzennegera (ten se vrací automaticky...) natočila nový celovečerák. A ačkoliv je premiéra ještě daleko, už nyní toho o něm víme docela dost.

V první řadě vás určitě zajímá producentský dohled Jamese Camerona, který se k sáze vrací po dlouhých 26 letech, a jméno režiséra. Tím bude Tim Miller, jenž má na kontě divokého Deadpoola, a bude mít za úkol navázat na Terminátora 2. Přesně tak, příběh nového filmu bude ignorovat Terminátora 3, Terminátora 4 (Salvation) a Terminátora 5 (Genysis). Cameron na nich totiž nepracoval, takže je nehodlá brát v potaz.

V obsazení jsou zatím jistí jen Linda Hamilton a Arnold Schwarzenegger. Miller ale začíná hledat osmnáctiletou hlavní hrdinku a slibuje i další nové tváře, jimž budou staří známí jen sekundovat. Terminátor 6 by tak chtěl (podobně jako třeba Star Wars) potěšit věrné fanoušky a zároveň najít cestu k nové trilogii pro mladou generaci. A jelikož bude Millerovi pomáhat Cameron, klidně by to mohlo vyjít!

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný