27. června 2018 18:04

Leonardo DiCaprio a Brad Pitt na první fotce z nové tarantinovky Tenkrát v Hollywoodu

Leo a Brad si užívají rok 1969.

Nejhvězdnější herecká sešlost příštího roku nabírá reálné obrysy. Quentin Tarantino už totiž natáčí Tenkrát v Hollywoodu svůj devátý film, v němž si zahrají Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino, Burt Reynolds, Tim Roth, Michael Madsen, Timothy Olyphant nebo James Marsden.

Ano, je to obrovská nálož známých tváří. Hlavních rolí stárnoucího herce a jeho kaskadéra, kteří se v roce 1969 snaží prorazit na velké plátno, se nicméně ujali DiCaprio a Pitt, jimiž se můžete pokochat na první oficiální fotce. Jejich fiktivní hrdinové budou žít vedle herečky Sharon Tate (Margot Robbie), již čeká krutý osud z rukou Mansonova gangu. Tarantino tak opět smísí reálné události s vymyšleným příběhem, aby nikdo netušil, co přesně se ve filmu bude dít.

Ať už Quentinovi kámoši odehrají cokoliv, výsledek uvidíme 9. srpna 2019 a bude to velkolepá podívaná za 95 milionů dolarů. Připravte se tedy na ohromnou marketingovou kampaň a snahu udělat z filmu událost, na kterou se dobrovolně vypraví i naše babičky.

Sledujte COOL na Instagramu a přidejte se do nových facebookových skupin COOL PROGRAM, COOL KINO a COOL VÝTLEM!

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný