11. října 2016 15:34
Adam Vala

Tahle teorie o Toy Story vás dostane! Kdo je ve skutečnosti máma hlavního hrdiny?

Filmy od Pixaru tvoří jeden celek a podobná provázání nejsou ničím neobvyklým!

Po letech se opět dává do pohybu situace kolem filmu Toy Story (Příběh hraček), který by se měl v roce 2018 dočkat svého čtvrtého dílu. Není proto divu, že se zároveň s prvními informacemi opět objevují zajímavé teorie, snažící se vysvětlit náznaky a případná tajemství z prvních třech filmů.

Jednou z nich je snaha potvrdit, zda mohla maminka hlavního hrdiny Andyho být malou Emily, která vlastní postavičku kovbojky Jessie, s níž se Andy a Woody potkal ve druhém díle.

Přesvědčení, že tomu tak skutečně je, vychází z toho, co nosí Andy v prvním díle na hlavě. Jedná se o kovbojský klobouk, opletený bílou kůží. Pokud má připomínat to, co nosí na hlavě jeho nejoblíbenější hračka – Woody – tak se to příliš nepovedlo, Woody kolem krempy žádnou bílou stuhu nemá. Naproti tomu Emily – původní majitelka Jessie – takový klobouk má.

K odhalení dojde v momentě, kdy Jessie vzpomíná na to, jak ji předchozí majitelka odložila poté, co trochu vyrostla a část této vzpomínky se odehrává i v pokoji, vybaveném typickým nábytkem pro dobu 60. let. To by znamenalo, že malá Emily může mít v době filmů dítě a tím může být Andy.

Podařilo se tedy Pixaru propašovat do hry celou tuhle věc takřka bez povšimnutí, anebo jde jen o zbožné přání fanoušků? Snad se to dozvíme v příštím filmu!

Adam Vala

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný