8. června 2017 15:13

Tahle šílená teorie tvrdí, že Bob ze Stranger Things přežil vražedného klauna z To! Jak je to možné?

Bob má možná temnější minulost, než jsme si mysleli.

Nebyl by to seriálový hit, aby se kolem něj nerojily desítky fanouškovských teorií. Seriál Stranger Things není výjimkou, zatímco většina letošních teorií byla ale čistou fikcí, tahle nová, která spojuje novou postavu z druhé řady seriálu – Boba (kterého si zahrál Sean Astin z Pána prstenů) spolu s letošním hororem To, překvapivě dává smysl.

Pokud jste ještě seriál neviděli, nebudeme vám Bobův osud nijak spoilerovat. V úvodu jsme se ale o téhle nové postavě dozvěděli několik důležitých věcí, podle kterých teď fanoušci na Redditu usuzují, že by se mohlo jednat o jedno z přeživších dětí z hororu To. Tak například, že pochází ze státu Maine, kde se To odehrává. Bob měl navíc jako malý sny o klaunovi, které ho děsily až do bodu, kdy se daly považovat za noční můru. A všichni víme, že Pennywise se na strachu dětí rád přiživoval.

Vzhledem k tomu, že jsou tvůrci seriálu proslulí svou oblibou tvorby Stephena Kinga, dávalo by vlastně naprostý smysl, že postavou Boba záměrně odkazují právě ke slavnému hororu. A že Bobovy sny nemusely vůbec být sny, ale vlastně realita, která se odehrála o pár let předtím, než přišel do městečka Hawkins, kde začal zase nový horor. Vidíte, my vám říkali, že je ta teorie dobrá.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný