2. června 2016 15:47

Strážci Galaxie by se měli utkat s první marveláckou záporačkou

Star-Lord bude mít přímo božské problémy!

Druhý díl Strážců Galaxie uvidíme v květnu 2017 a jeho největší posilou bude Kurt Russell. Charismatická legenda si zahraje tolik diskutovaného Star-Lordova otce, zdaleka ale nepůjde o jediného nováčka. Pom Klementieff se ve filmu objeví jako zelená superhrdinka Mantis, která se určitě přidá na stranu dobra. Dosud jsme ale neměli jasno v tom, koho bude hrát Elizabeth Debicki.

Herecká chameleonka, jíž znáte z Velkého Gatsbyho, Everestu nebo minisérie The Night Manager, by na plátně zvládla cokoliv. Zatím to ale vypadá, že ztvární bohyni Kismet, také známou pod jmény Ayesha, Paragon a Her. Kismet stvořila partička zlotřilých vědců, kteří jí dali do vínku schopnost manipulovat s kosmickou energií. Což obvykle vede ke spoustě destrukce, jíž budou na velkém plátně hasit právě Strážci Galaxie.

Jak u toho bude vypadat Groot? Co vlastně Star-Lorda dovede k jeho otci? A čekají nás přímé odkazy na Avengers 3? Řadu odpovědí dostaneme v příštích měsících, stejně jako první krátkou upoutávku. Teď je na čase se radovat z toho, že Marvel zřejmě vytasí první ženskou superzáporačku... a že ve trojce Thora ihned dostaneme druhou!

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný