14. prosince 2022 12:00

První trailer nového Spider-Mana: Oscarový hit dostal ještě epičtější pokračování

Trailer filmu Spider-Man: Napříč paralelními světy

Pokud byla jednička animovaného Spider-Mana splněným snem pro všechny marvelácké fanoušky, dvojka je zabalí a pošle rovnou do nebe.

Miles Morales se už v červnu 2023 vrátí i do českých kin v další kapitole animované Spider-Verse ságy, tedy v pokračování Oscarem oceněné pecky Spider-Man: Paralelní světy z roku 2018.

Ta se bude jmenovat Spider-Man: Napříč paralelními světy a katapultuje hlavního hrdinu z Brooklynu napříč mnohovesmírem, aby pomohl Gwen Stacey a nové skupině Spider-lidí proti padouchovi silnějšímu než cokoliv, proti čemu se v minulosti postavili. A čerstvý trailer ukazuje, že mezi Spider-lidmi bude třeba i videoherní varianta pavoučího hrdiny od Insomniac Games, který podle marveláckého kánonu patří na Zemi-1048.

Film i navazující třetí díl, který dorazí na jaře 2024, režíruje trojice Joaquim Dos Santos (Legenda Korry), Kemp Powers (Duše) a Justin Thompson (Zataženo, občas trakaře). Napsal ho scenárista původního filmu Phil Lord společně s Davem Callahamem (Shang-Chi, Mortal Kombat) a Chrisem Millerem (Lego příběh 1 a 2).

Zdroj: Comic Book Movie

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný