16. března 2022 05:53

Shrek 5 je pořád v nedohlednu, Kocour v botách 2 ale právě dostal první trailer

Trailer animovaného filmu Kocour v botách: Poslední přání

Čekání na návrat zeleného zlobra sice ještě není u konce, ale zkrátí ho jeho oblíbený parťák.

Kocour v botách dostane druhé samostatné dobrodružství s podtitulem Poslední přání a nepůjde o žádný nízkorozpočtový přílepek, jak ukazuje parádně animovaný i sestříhaný trailer, ale taky hvězdné herecké obsazení. Ústřední dvojici opět namluví Antonio Banderas a Salma Hayek, které doplní Florence Pugh, Wagner Moura, Olivia Colman nebo John Mulaney.

Už z ukázky je jasné, s čím se bude muset kocour tentokrát potýkat. Uvědomí si totiž, že mu z jeho devíti životů zbývá jediný poslední, kterého si bude muset začít vážit, pokud o něj nechce přijít podobně lehkovážně, jako při svých předchozích hrdinských kouscích, mezi které patřilo opilecké vrhání se z věže, vystřelení se z děla nebo hraní pokeru se smečkou zuřivých psů.

Režii dostal na starost Joel Crawford, který v roce 2020 příjemně překvapil pokračováním animáku Croodsovi s názvem Nový věk. Scénář napsali Christopher Meledandri (producent filmů Zpívej, Grinch, Tajný život mazlíčků) a Chris Miller (Kocour v botách, Shrek Třetí, Madagaskar).

Film vtrhne do českých kin 22. září 2022.

Co říkáte na první trailer?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný