18. září 2020 12:15

Marvel si našel She-Hulk. Sestřenici Hulka bude hrát Tatiana Maslany

Právnička Jennifer Walter se neobjeví jen ve vlastním seriálu, ale i v celovečerních filmech.

Během první éry marveláckého vesmíru se filmy a seriály v podstatě nemíchaly. Dění z malé obrazovky se na velkém plátně stoprocentně ignorovalo (výjimkou bylo snad jen cameo seriálového Jarvise v Avengers: Endgame), do budoucna ale bude všechno jinak. Filmy se naopak pevně svážou s kupou seriálů, které poběží na Disney+, což znamená, že se nové postavy objeví v kinech i na streamovací platformě.

Jeden příklad za všechny? Pochopitelně She-Hulk, která právě dostala tvář Tatiany Maslany (hlavní hrdinka seriálu Orphan Black). Jennifer Walters je v komiksech právničkou a sestřenicí samotného Hulka, od něhož dostane krevní transfuzi. To způsobí, že zezelená a získá většinu jeho schopností, zároveň ale neztratí svoji osobnost. Normálně tedy pokračuje ve své práci a... funguje v podstatě jako Smart Hulk z Avengers: Endgame.

She-Hulk se v roce 2022 dočká vlastního seriálu, na který dohlédne režisérka Kat Coiro. Jak ale slíbil marvelácký šéf Kevin Feige, seriály z Disney+ budou úzce provázané s filmy, takže se připravte na to, že She-Hulk časem přeběhne i na velké plátno. Mark Ruffalo (představitel filmového Hulka) už se na to očividně moc těší!

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný