6. května 2016 13:28

Selene z Underworldu a spol.: Vybrali jsme 7 nejvíc sexy upířic!

Underworld: Vzpoura Lycanů - upoutávka

Kousavé femmes fatales.

Dvakrát jsme viděli jejich moderní války – potřetí se však Underworld s podtitulem Vzpoura Lycanů vydá do středověku! Právě tam totiž konflikt upírů a vlkodlaků začal, jak vám v sobotu večer názorně ukáže nová hlavní upířice Sonja v podání Rhony Mitry. Filmové upírky rozhodně mají bohatou historii ve své svůdnosti – dokazuje to náš výběr pekelně kousavých děvčat!

7. Santanico Pandemonium

Upířice s tváří a tělem Salmy Hayek nemá ve filmu Od soumraku do úsvitu zrovna stěžejní roli. Z nějakého důvodu si však její smyslný tanec, během něhož si na prsou doslova hřeje hada, pamatujete z celého filmu snad nejvíce.

6. Clara

Taktéž Clara z nedávného intoušského dramatu Byzantium se vyžívá ve svádění – okolnosti ji ostatně donutí živit se prostitucí. Pak však vyjde najevo, že je spolu se svou dcerou s tváří Saoirse Ronan ve skutečnosti víc jak dvě století starou upírkou!

5. Vesmírná upířice

Hlad po prvoplánových atrakcích ve spojitosti s upíry ženského pohlaví nejvíc číší z prastaré sci-fi Lifeforce z roku 1985. I když tu totiž Londýn napadne krásná mimozemská vysávačka života, nejvíce se snímek proslavil obnaženými scénami její představitelky Mathildy May.

4. Miriam

Prototyp svůdné vampířice tu však byl mnohem dříve. Jen dva roky před Lifeforce ho stylově doplnila egyptská upírka Catherine Deneuve ve filmu Hlad. Oproti explicitním obnaženkyním všude okolo dodala aristokratická Deneuve své postavě jak na sex-apeallu, tak i odtažitosti, chlasnosti a gotice!

3. Star

Ve filmu, který se jmenuje Ztracení chlapci (1987), bude každá ženská notně vítaným zpestřením. Mladičká, leč energická upířice Star si navíc v tomto mixu vampýrských filmů, Petra Pana a motorkářských drsňáren vydobyla jednu z hlavních rolí!

2. Katia

Ještě starším – a kultovnějším – ztvárněním rozporuplné postavičky je však mladá Katia z béčkového hororu Maska démona (1960). Na plátně z ní totiž čiší jak krása, tak tajemnost! Jde skutečně o nevinnou dívku, o čarodějnici, anebo o něco mnohem horšího? Šarm a herectví Barbary Steele čekání na vysvětlení rozhodně nekazí...

1. Selene

Pro moderního diváka je to však právě Selene, kdo platí za nejen sexy, ale i bojovně schopnou upířici (takže sorry, Bello Swan). Selene se nebojí stisknout spoušť, zároveň však dává najevo city i inteligenci. Tvář Kate Beckinsale navíc snad byla stvořena pro bledě modré oči a vyzývavé tesáky!

Underworld čeká Vzpoura Lycanů už v sobotu ve 22.05 na Prima COOL!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný