19. srpna 2022 13:50

Rychle a zběsile mezi dinosaury? Režisér Jurského světa konečně promluvil o spojení slavných filmových sérií

Fanoušci dostali vyjádření, jak je to s diskutovaným propojením populárních filmových značek.

Jurský svět se nedávno uzavřel třetím dílem s podtitulem Nadvláda a taky akční série Rychle a zběsile už míří do finále, když ji čekají poslední dva propojené díly, kterými se uzavře hlavní vyprávěcí linie.

Obě hitové franšízy spadají pod studio Universal Pictures a v posledních dnech se začala mezi fanoušky šířit spekulace, že jeho šéfové s nimi mají opravdu zajímavé plány – chystají údajně crossover, který by je navzájem propojil, jako se to stalo například v případě filmů Godzilla vs. Kong nebo Vetřelec vs. Predátor.

Třetí Jurský svět skončí tak, že se dinosauři rozšíří po celé planetě, takže z hlediska vyprávění by skutečně nic nebránilo, aby mezi nimi Dominic Toretto a jeho pověstná Rodina zachraňovali v nabušených bourácích svět před všemožnými hrozbami, zejména pak těmi prehistorickými.

Takovým plánům by nebyl moc nakloněn režisér prvního a třetího dílu aktuální dinosauří trilogie Colin Trevorrow. „Jestli bych rád viděl Vina Diesela mezi dinosaury? Samozřejmě, že ne. Považuji se totiž samozřejmě za toho nejvíc seriózního tvůrce filmů ze série. Nelíbí se mi tak představa, že by někdo vzal ten odkaz a udělal z něho něco ironického, což by bylo v případě takového spojení nutné,“ řekl na dotaz magazínu ComicBook.

Celá představa nespoutaného filmového propojování je podle něho dost nová: „Když jsem byl ještě dítě, bylo něco takového zapovězeno... Dneska je to tak, že k čemukoli vlastníte práva, můžete to použít.“

Přesto by ho jedno křížení bavilo. „Kdybych si musel vybrat, byl by to asi Bourne. Líbí se mi prostě představa, jak tenhle agent utíká před dinosaury,“ uzavřel Trevorrow. Sám však neprozradil, zda má o údajném crossoveru nějaké informace.

Líbilo by se vám propojení Rychle a zběsile s Jurským světem, nebo souhlasíte s Trevorrowem?

Zdroj: ComicBook

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný