28. ledna 2020 19:30

První scéna z Rychle a zběsile 9 se točí kolem malého Briana

Dom a Letty se chystají na další velkou hrozbu.

Loni si rychlá a zběsilá série dala odbočku s Hobbsem a Shawem, už 21. května 2020 nás ale čeká regulérní devátý díl. Dominic Toretto a spol. v něm budou čelit zatím utajované hrozbě, která se zřejmě přenese i do finálního desátého dílu (ten dorazí 1. dubna 2021). Momentálně se přitom blíží první trailer Rychle a zběsile 9, jemuž dělá předehru první scéna a první plakát.

Zápletka nového filmu bude samozřejmě odhalena až v traileru, který se objeví v pátek. Z první scény se však dá vytušit, že Doma čeká další nebezpečná mise, již bude vnímat trochu jinak už proto, že je otcem. Přesně tak, Brian Marcos (syn Doma a Eleny Neves z osmého dílu) je zpátky a výrazně povyrostl. Letty mu pak samozřejmě bude dělat náhradní matku a... to už je vážně všechno, co zatím víme.

Devátý a desátý díl Rychle a zběsile režíruje Justin Lin, jenž má na kontě trojku, čtyřku, pětku a šestku. Půjde tak a jakýsi návrat ke kořenům (k těm o něco pozdějším), jehož se mimochodem zúčastní i Jordana Brewster jako Domova sestra Mia. Jo a možná se něco kutí i kolem Paula Walkera, že ano...

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný