18. května 2021 16:00

Jak se povedlo Rychle a zběsile 9? Na internet dorazily reakce prvních diváků

První šťastlivci se mohli podělit o své dojmy z devátého dílu slavné akční série Rychle a zběsile.

Rychle a zběsile 9 se v půlce června po sérii odkladů konečně vřítí do kin po celém světě (chybět by neměla ani ta česká). Film už byl nicméně promítnut prvním divákům, kteří se o své dojmy podělili na sociálních sítích. A jsou převážně pozitivní!

Je to dokonalý letní blockbuster. Ohromné a zapamatovatelné akční sekvence, spousta humoru, srdečnosti, nějaké to rodinné drama, super magnety a KONEČNĚ VYRAZILI DO VESMÍRU. Dlouholetí fanoušci ocení všechny ty narážky na předchozí díly,tweetoval šéfredaktor webu Fandango Erik Davis.

Recenzentka Molly Freeman z webu Screenrant také hlásí spokojenost: „Viděla jsem Rychle a zběsile 9 a je to SPOUSTA ZÁBAVY! Akční scény jsou svěží a vynalézavé, i když ne nutně větší. Jakob v podání Johna Ceny je chytře zapojený do příběhu, který stojí na tématu rodiny, což mu dává bijící srdce. Je to ultimátní díl Rychle a zběsile.“

Na režisérské křeslo se u Rychle a zběsile 9 vrátil Justin Lin, který se podepsal pod třetí, čtvrtý, pátý a šestý díl. Hlavním záporákem je tentokrát znepřátelený Domův bratr Jakob (John Cena) a svou odplatu chystá i kyberteroristka Cipher (Charlize Theron). A už dávno není žádným tajemstvím, že se vrátí i Han!

Podle ohlasů má opravdu jít o největší a taky nejvíc přestřelený díl ságy, který však šlape jako hodinky a přesně chápe, čím si značka získala fanoušky po celém světě. „Vin Diesel a John Cena jsou úžasní. Tyrese je tajnou zbraní filmu. Ještě pořád jim zbylo spoustu paliva v nádrži,doplňuje Courney Howard, recenzentka magazínu Variety.

Očividně se tedy máme na co těšit!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný