21. října 2020 10:45

Filmová sága Rychle a zběsile skončí jedenáctým dílem

Vin Diesel a jeho parťáci se v roce 2021 vrátí v devátém díle Rychle a zběsile. Studio už má nicméně jasno i v tom, co s nimi bude dál.

Rychle a zběsile začalo v roce 2001 u pouličních závodů s lehce nezákonným přesahem, v průběhu let se však změnilo v plnokrevný akční blockbuster. Ze zlodějů, kteří dobře řídí, se časem stali nejhledanější kriminálníci na světě. Zároveň ale vždycky šlo o ultimátní správňáky, kteří plní mise, na něž by byl každý obyčejný superagent pochopitelně krátký.

V roce 2016 jsme se dozvěděli, že řádění Doma Toretta skončí v roce 2021 desátým dílem. Jak už to ale v Hollywoodu bývá, původní plány vzaly za své a dnes je situaci a dost jiná. V dubnu 2020 jsme měli dostat devátý díl, ten se však nakonec odsunul na 27. května 2021. V podstatě tak půjde do kin místo desítky, která utekla neznámo kam… a přibyla k ní jedenáctka.

Přesně tak, zakončení Rychle a zběsile bude o jeden film delší. V tuhle chvíli jasné, kdo všechno se dočká jeho natáčení – počítejte ale prakticky se všemi postavami, které se objeví v devítce. Stejná situace pak platí i u režiséra, za kamerou totiž zůstane Justin Lin, jenž tak bude mít na kontě trojku, čtyřku, pětku, šestku, devítku, desítku a jedenáctku.

Opravdu bude Rychle a zběsile 11 velkým finále série? Velmi pravděpodobně. Zároveň ale počítejte s tím, že se vyrojí další spin-offy (minimálně dvojka Hobbse a Shawa), takže značka jako taková jen tak neskončí.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný