23. května 2023 15:10

Nejdivnější scéna z Rychle a zběsile 10 ve filmu vůbec neměla být

Režisér desátého dílu populární akční série se rozpovídal o nejujetější scéně v dějinách Rychle a zběsile.

Jason Momoa a jeho superpadouch Dante jsou bezpochyby hlavními tahouny Rychle a zběsile 10, což si brzy uvědomil i režisér filmu Louis Leterrier. Rozhodl se proto dát herci více prostoru, výsledkem čehož je i scéna, o níž se od prvních projekcí hojně diskutuje na internetu. Tvůrce teď pro magazín The Hollywood Reporter vysvětlil zajímavé pozadí jejího vzniku.

POZOR SPOILERY!!!

Jedná se samozřejmě o moment, kdy si Dante povídá s dvojicí svých nohsledů – jde však o dost jednostrannou konverzaci, oba jsou totiž mrtví. Jedné mrtvole navíc Dante lakuje nehty na nohou. „Chtěli jsme ukázat Danteho za zavřenými dveřmi, aby bylo jasné, že je fakt zvrácený, že to jen nepředstírá,“ vysvětlil režisér a dodal, že scéna vznikla momentální improvizací a nebyla součástí scénáře.

„Natočili jsme ji, ale počítali spíš s tím, že bude součástí bonusů na DVD nebo že ji později přidáme do režisérského sestřihu. První zkušební projekce byly bez ní, ale pak jsme ji zkusili přidat a testovací publikum z ní šílelo. Některé naštvala, jiní ji milovali,“ naznačil režisér.

Filmaři se tak ocitli v obtížné situaci, kterou jim naštěstí rozlouskla předsedkyně představenstva studia Donna Langley. „Podívala se na ni a řekla, že jí přijde super právě tím, jak je ujetá. Její použití nám pak odkývla,“ uzavřel Leterrier.

Zdroj: The Hollywood Reporter

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný