8. listopadu 2021 14:00

Vin Diesel opět zostudil Rocka. Jeho veřejný vzkaz je podivným emocionálním vydíráním

Telenovela mezi Vinem Dieselem a The Rockem pokračuje. Hlavní tvář série Rychle a zběsile se tentokrát snaží přesvědčit bývalého wrestlera, aby se zapojil do natáčení jubilejního desátého dílu.

Sága Rychle a zběsile se po nepříliš kvalitním, leč úspěšném devátém díle přesouvá do své závěrečné fáze. Údajně zakončovací dvojice filmů s pořadovým číslem 10 a 11 by měla připravit velkolepé finále této akční série, jež se od automobilových začátků přesunula do pozice jedné z nejpřepálenějších, ale také nejzábavnějších hollywoodských franšíz. Hlavní tvář série Vin Diesel se zároveň snaží upoutat pozornost za každou cenu.

„Můj malý bratříčku Dwayne, čas se nachýlil. Jak víš, moje děti o tobě doma mluví jako o strýčku Dwaynovi a každé svátky si spolu vyměníte přání všeho nejlepšího…“ Takhle emotivně zahájil Diesel veřejný vzkaz Dwaynu „The Rock“ Johnsonovi, jehož ve vypjatém instagramovém příspěvku žádá o návrat do oblíbené série.

Údajně se snaží zakopat válečnou sekeru a apeluje na The Rockovu povinnost vůči fanouškům i odkazu Paula Walkera: „Odkaz čeká. Před lety jsem ti říkal, že svůj slib Pablovi (přezdívka Paula Walkera – pozn. red.) splním. Přísahal jsem, že vrcholu série dosáhneme posledním desátým dílem. (…) Nenechávej sérii čekat, máš tu velmi důležitou roli. Hobbse nemůže hrát nikdo jiný.“

Spory mezi Vinem Dieselem a The Rockem trvají od roku 2016, kdy se na place natáčení osmého dílu Rychle a zběsile mezi oběma hvězdami začalo rodit podivné nepřátelství. The Rock tedy odpálil bombu, když několik herců z nabitého ansámblu nazval „slečinkami“, a přestože se nezmínil jmenovitě o Dieselovi, hlavní hvězda a také producent série si komentáře vzal osobně.

Od té doby jsme svědky neustálé přetahované, která přes rozličná média probíhá. Nyní je tedy míč na straně The Rocka, jenž byl součástí série od pátého do osmého dílu a role Hobbse se chopil i ve spin-offu Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw. Vyslyší Dieselovu emotivní prosbu a dočkáme se jej i v jubilejním desátém díle monumentální filmové série?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný