16. června 2022 08:15

První fotka Kena vyvolala pozdvižení. Ryan Gosling ukázal six-pack a vtipné spodní prádlo

První fotka filmového Kena vzbudila na sociálních sítích slušné pozdvižení. V celovečerní Barbie si ho zahraje Ryan Gosling.

Chystaný film Barbie od režisérky Grety Gerwig (Malé ženy, Lady Bird) vytáhl další trumf. Jde o první fotku partnera hlavní hrdinky, kterým není nikdo jiný než Ken v podání Ryana Goslinga. A je to Ken opravdu poctivý – opálený, naolejovaný, s pekáčem buchet na břiše a odbarvenými vlasy.

Nemůže chybět ani sepraná džínová vestička a detail spodního prádla, který však místo obvyklé značky Calvin Klein říká prostě jen Ken. Bez rozzářené oblohy a křiklavě růžového pozadí by to taky nešlo, chybí snad jen pláž kdesi v Malibu.

O filmu se toho zatím moc neví – doteď jsme z něj viděli jen první fotku Margot Robbie jako Barbie sedící v růžovém retro kabrioletu. Je však jasné, že ústřednímu páru se to nějak zkomplikuje. Bude to Barbie, kterou začne Ken nudit a poohlídne se po někom jiném, nebo spíše on, kdo jako první naruší instagramovou dokonalost jejich vztahu?

Více by mohlo napovědět další herecké obsazení, ve kterém najdeme komiky jako Willa Ferrella nebo Issu Rae i vycházející hvězdy Hari Nef a Ncutiho Gatwu. Film zamíří do kin v červenci 2023.

Těšíte se?

Zdroj:Deadline

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný