28. února 2023 12:15

Rocky 7: Stallone ukázal část scénáře a vyjádřil velké zklamání

Otec slavné boxerské ságy vysvětlil své plány pro její budoucnost. Jak to je s návratem Rockyho?

Sylvester Stallone psal scénáře ke všem dosavadním dílům Rockyho, za ten první byl dokonce nominován na Oscara. A rozepsanou má i sedmičku. Dva úryvky z ní sdílel v instagramovém (a brzy smazaném) příspěvku, v němž obvinil majitele práv na celou franšízu producenta Irwina Winklera ze skutečnosti, že film zřejmě nikdy nebude natočen.

„Tohle jsou dva úryvky ze začátku scénáře pro Rockyho 7. Bohužel kvůli jistým osobám nikdy nevznikne, ale je to něco, co jsem chtěl sdílet se skalními fanoušky. Nikdy nepřestávejte rozdávat rány,“ uvedl Stallone svůj příspěvek a doplnil ho hashtagem #Irwinsfault.

První ukázka se odehrává v noci v prázdné Rockyho restauraci Adrian’s. Rocky v ní ze starého gramofonu pustí slavnou árii od Pucciniho, a pak přistoupí ke stolu osvětlenému jen svíčkami, u něhož sedí žena. Promluví k neznámé siluetě, jak se jí líbí ta píseň a ona odpoví, že je to její oblíbená árie. Poznáme, že onou ženou je Rockyho životní láska Adriana a Rocky odpoví: „Já vím.“

Druhá scéna se odehrává v boxerském klubu, kde Rocky pozoruje sedmadvacetiletého přistěhovaleckého boxera zvaného Chucho the Mutt. Scéna není rozvedena, ale vypadá to, že veterán dohlíží na jeho rozvoj. V navazujícím příspěvku Stallone vysvětlil, o čem by sedmička v kostce vyprávěla: „Rocky by se vrátil, aby se pokusil bojovat za čtvrť, v níž vyrostl, která ho stvořila, a kterou stále miluje.“

Stallone se momentálně soudí s Winklerem o práva na franšízu Rocky, ale jeho šance na úspěch nejsou příliš vysoké. Winkler mezitím pokračuje třetím dílem spin-offu Creed (už zcela bez Stallonova zapojení) a zvažuje i spin-off o Ivanu Dragovi v podání Dolpha Lundgrena.

Zdroj: Geek Tyrant

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný