9. května 2016 16:16

Režiséři Avengers 3 by chtěli Deadpoola v marveláckém vesmíru. Mají ale smůlu...

Může se Wade Wilson vrátit domů?

Marvel v devadesátých letech prodal spoustu filmových licencí. Patřila mezi ně i ta na X-Meny (a Deadpoola), již od roku 2000 vytěžuje studio 20th Century Fox. Jak jste si určitě všimli, za posledních 16 let jsme vyfasovali 8 mutantích filmů a na cestě jsou minimálně 4 další. Foxové tak licenci spravují velmi úspěšně a nemají důvod k tomu, aby se jí vzdávali.

Co to znamená pro spoustu dotazů, které Deadpoola ženou do náruče Avengers? Takové propojení je samozřejmě teoreticky možné (po složitých jednáních se povedlo u Spider-Mana), reálně ale taková možnost nehrozí do chvíle, kdy přestanou být komiksové filmy s Avengers a s Deadpoolem úspěšné.

K situaci se nedávno vyjádřil režisér Deadpoola Tim Miller, který by svého chráněnce ihned poslal k ostatním superhrdinům. A stejný nápad teď podpořili i bratři Russoové, režiséři posledních dvou dílů Kapitána Ameriky a nadcházejících dvou dílů Avengers, jejichž reakce doslova zní: "Deadpoola bychom v marveláckém vesmíru viděli moc rádi. To je ale všechno, co k tomu můžeme říct."

Avengers i Deadpool teď vydělávají ohromné peníze a filmové setkání je jednoduše nečeká. Pokud je tedy chcete vidět pohromadě, nezbyde vám, než sáhnout po komiksech, v nichž se Deadpool oficiálně připojil k Avengers v říjnu 2015.

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný