10. listopadu 2022 14:45

Rambo 6 potvrzen: Stallone prozradil, co ho čeká v dalším akčním masakru

Sylvester Stallone se chystá na návrat do jedné ze svých nejslavnějších rolí. O čem bude Rambo 6?

Pokud jste si mysleli, že se akční série Rambo nadobro uzavřela pátým dílem, pak jste se mýlili. Už dříve Sylvester Stallone prozradil, že by se k Rambovi ještě nějakým způsobem rád vrátil, a pak se mluvilo o tom, že se chystá prequelový seriál s mladým Rambem. Jenže plány se nakonec změnily.

V rozhovoru pro The Hollywood Reporter totiž Stallone prozradil, že místo prequelu by mělo jít o regulerní pokračování, v němž předá žezlo (nebo spíše nůž či samopal?) mladší generaci: „Myslím, že k tomu dojde. Chtěl jsem to udělat jako dokument od Kena Burnse o válce ve Vietnamu, kde bychom sledovali mladého přátelského týpka, kapitána fotbalového týmu, jak ho válka mění a stává se z něj Rambo... Ale oni chtějí spíš příběh ze současnosti, kde předám pochodeň mladším. A už to mají skoro hotové.“

Hlavní otázkou teď bude, kdo Stalloneho nahradí. Ať už to bude kdokoli, bude to mít mimořádně těžké, protože v myslích fanoušků platí jednoduchá rovnice – Sylvester Stallone = John Rambo. Je takřka jisté, že série zamíří podobným směrem jako jiná Stalloneho franšíza Rocky, která dostala spin-off pojmenovaný po novém hrdinovi, Adonisu Creedovi.

Zdroj: The Hollywood Reporter

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool