25. září 2017 15:45

Quentin Tarantino by mohl točit další Star Trek! Jaké s ním má plány?

Legendární režisér Kill Billa a Djanga se rozkecal o svojí lásce k Enterprise.

Možná jste zaznamenali, že Quentin Tarantino chystá film o kultu masového vraha Charlese Mansona. Půjde o devátý z jeho deseti plánovaných snímků (vážně to hodlá dodržet), což mu do budoucna nechává jediný volný celovečerák. Má už na něj nějaké kandidáty? Vlastně jediného. Tarantino totiž přiznal, že zbožňuje Star Trek.

Hned zkraje je potřeba říct, že je kombinace Tarantina a Star Treku ohromně zajímavá, ale velice nereálná. Studio Paramount momentálně chystá čtvrtý díl rebootované série, v němž se má objevit i Chris Hemsworth jako (zesnulý) otec Kapitána Kirka, a nalajnovaný příběh by Tarantino určitě nenatočil.

Co ho tedy přivedlo k Enterprise? Všechno začalo v dva roky starém podcastu, kde se Tarantino vyznává ze svojí lásky ke Star Treku. Prý by si ho natočil mnohem raději než Star Wars a zmiňuje hned dvě epizody, které by podle něj unesly celovečerní stopáž – Město na pokraji věčnosti z původní série a Včerejší Enterprise z Nové generace.

Tarantino už tehdy zdůrazňoval, že se k natáčení Star Treku rozhodně nechystá. Před pár dny ale v novém rozhovoru zmínil, že by se klidně sešel se studiem Paramount a pokecal si o tom, jestli by náhodou něco nevymysleli.

Co se bude dít dál? Pravděpodobně nic. Kdyby ale v Paramountu chtěli být odvážní, měli by zvednout telefon a rychle dostat Tarantina do zasedačky. Jak možná víte, čtvrtý film začíná být po slabších tržbách trojky maličko nejistý. A řada lidí by určitě zajásala nad tím, kdyby se návrat Kirkova otce hodil do koše a Tarantino místo něj natočil něco podle sebe!

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný